Bārbelē jauns deputāts 5

Bārbeles pagasta padomē darbu sācis jauns deputāts - Andris Ķēniņš, kurš aizstāj deputāti Skaidrīti Auziņu. Viņa atteicās no deputātes mandāta dēļ skandāla saistībā ar Bārbeles pamatskolas privatizācijas lietu. Bārbeles pagasta deputāti 11. janvāra ārkārtas padomes sēdē pieņēma amatpersonas atlūgumu. Andris Ķēniņš amatā tika apstiprināts pašvaldības 23. janvāra sēdē. Jaunais deputāts ir zemnieku saimniecības «Cedelmaņi» pārvaldnieks. Saimniecība nodarbojās ar dažāda profila darbību, bet pamatā ir lopkopība un mežsaimniecība. Bārbeles zemniekam šī ir pirmā saskare ar politiku un darbu pašvaldībā: «Politikā esmu pirmo reizi, bet tam biju gatavs, jo startēju arī vēlēšanās. Tomēr pie notiekošā ir grūti pierast. Pagaidām iepazīstos ar situāciju un darbojos finanšu komitejā.»

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jānis Bauskā

Foršais deputātiņš, baigi ātri irubījās budžetā un balsoja "par". Tā var saprast no informācijām. Kā saka, kādu maizi ēd, tādu dziesmu dziedi!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.25 16:00

monta

vai tad kādam interesē kaut kādi tur Vecumnieki vai kas. mums taču pa visu rajonu ir tikai viens (skandalozais) pagasts, kuram tad arī tiek NEDALĪTA žurnālistu uzmanība (vai vēl labāk, vajāšanas mānija:)))

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 12:33

ramona

Interesanti kurš ir Vecumnieku jaunais deputāts, ja Guntis Kalniņs kļuva par izpilddirektoru un nolika mandātu.

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 12:07

Vietējās ziņas