Bārbelē rīko mednieku balli 6

Bārbeles tautas namā 14. martā plkst. 20 notiks Bārbeles mednieku kolektīva organizētā ikgadējā mednieku balle  Kā informē Bārbeles mednieku kolektīva biedrs, balles galvenais organizators Arvīds Rozēns, teju visi galdiņi ir aizņemti.

«Godīgi sakot, pasākums ir vērsies plašumā,» ar prieku stāsta Arvīds. Viņš informē, ka patlaban pieteikušies astoņi vietējā un kaimiņu novada kolektīvi, bet kopumā ieradīšoties ap 12 dažādu kolektīvu pārstāvji.

«Nākotnē jādomā par paplašināšanos, jo jau šogad ir divas reizes vairāk pieteikušos kolektīvu nekā pērn,» tā Arvīds.
Balle notiek jau trešo gadu, un tajā tiek sveikti Bārbeles kolektīva jubilāri, pasniegti apbalvojumi dažādās nominācijās, demonstrētas bildes un izstādītas skaistākās pēdējo divu gadu trofejas.

«Jau tagad pie mums brauc kolektīvi no Bauskas un Iecavas novada. Domāju, ka mums ir jādraudzējas citam ar citu, jādibina kontakti, jākomunicē. Pasākums ir vieta, kur var dalīties pieredzē, pastāstīt citiem par paveikto un dalīties mednieku stāstos, iegūt jaunus draugus, pie kuriem doties viesmedībās. Balle ir kā sezonas noslēguma pasākums, kurā kopīgi atskatāmies uz paveikto,» tā Arvīds.

Viņš nosmej, ka mednieku sievām un bērniem izstādē ir iespēja redzēt, kādēļ vīri dienām un pat naktīm dažbrīd nav mājās.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

mednieka sieva

Kādu tad īstenību mednieku sievas nezina? Runā konkrēti.

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 15:36

mednieks

Esmu dzirdējis labas atsauksmes par pasākumu.

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 17:06

zuze123

Rīt braukšu uz pasākumu, redzēsim kā nu būs gājis!

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 19:04

prapis

Ieeja ar plintēm esot liegta. Lai nav jārīko izvadīšana.

pirms 5 gadiem, 2015.03.14 11:56

es

Tu esi idiots, stulbāk runāt nemāki? Pasākums ir ļoti jauks un interesants, neviena balle Vecumnieku novadā nav tik forša.

pirms 5 gadiem, 2015.03.14 15:35

Vietējās ziņas