Bārbelē rīkos orientēšanās sacensības 6

Bārbelē biedrības «Jaunatne smaidam» dalībnieki jau tagad ir pārliecināti, ka pēc mēneša būs skaists un jauks pavasaris. Tāpēc 18. aprīlī atkal notiks tūrisma un orientēšanās pasākums «Open Season 5».Informē biedrības «Jaunatne smaidam» prezidents Renārs Manuilovs: «Aicinām visus jautros un aktīvos cilvēciņus piedalīties atraktīvā un draudzīgā pasākumā Bārbeles zemienē! Tā būs iespēja atkal satikties ar veciem draugiem, kā arī iespēja iepazīt jaunus draugus. Mērķi - iegūt pozitīvu enerģijas lādiņu veiksmīgai vasarai,  radoši atpūsties un popularizēt veselīgu dzīvesveidu.»Līdzšinējie pasākumi ir pierādījuši savlaicīgas plānošanas nozīmi, tādēļ šogad organizēšana ir sākta ļoti laikus. Nākamajiem dalībniekiem ir jāpiesakās pie koordinatora Mārtiņa Šteinalta līdz 15. aprīlim e-pastā: martins.steinalts@jaunatne-i.lv. Pasākuma organizatori atgādina, ka jāievēro prasības par veselīgu dzīvesveidu - nē alkoholam.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Renārs Manuilovs

Viegli pamanīt jauniešus dzerot pieturā...žēl ka tik pat viegli nemanām tos pieturu plenčus, kas nav vairs jaunieši...un notiekti pudeles mētājas pieturās un pie tautas nama tikai un vienīgi pēc biedrības rīkotajiem pasākumiem...
Biedrība viena pati nespēj mainīt esošo...tik ilgi kamēr kāds tirgos jauniešiem vai pirks jauniešiem nekas nemainīsies...tik ilgi kamēr vecākiem būs vienaldzīgs bērnu liktenis nekas nemainīsies...

orientēšanās pasākums tika ieplānots jau janvāra vidū un mums nebija informācijas par lielo talku...tomēr biedrība koordinēs lielās talkas norisi Bārbeles pagastā un esam iecerējuši notiektas aktivitātes saistīt arī ar sakopšanu... notiekti aicināsim ikvienu Bārbeles iedzīvotāju uz lielo talku...

pirms 12 gadiem, 2009.03.22 15:03

Pensionārs

Vai biedrība talkā nepiedalīsies, tikai orientēsies?

pirms 12 gadiem, 2009.03.21 20:28

kas

Jūs rakstāt bez alkohola!
Bet cik zinu jūsu pasākumos vienmēr jaunieši ir piedzērušies! Ir redzēts, ka jūsu pasākuma laikā kultūras nama zāles aizmugurē ir atvērtas alkohola pudeles!

pirms 12 gadiem, 2009.03.21 20:20

Garāmgājējs

Vai tad Bārbeles jauniešiem vakaros nav jāmācās? Pēc viņu tusiņiem auto pieturās sētnieki nespēj ar tačkām aizstumt drazu, un no šiem jauniešiem lielākā daļa ir biedrības biedri. Daļa no tiem arī darba dienās nemācās un nestrādā - un tā ir mūsu nākotne?

pirms 12 gadiem, 2009.03.20 21:11

Renārs Manuilovs

Ja ir konkrēti iebildumi, tad aicinām tos izteikt uzreiz pēc pasākuma rakstiski adresējot biedrības "Jaunatne smaidam" valdei. Nožēlojami ir komentāri slēpjoties aiz tēlainiem vārdiem. Vai tiešām ir sveša komunikācijas kultūra?

Atgādināšu, ka jaunieši regulāri sakopj Bārbeles pagasta teritoriju un tie viennozīmīgi nav tikai un vienīgi jauniešu radītie atkritumi. Aicinu vispirms lūkoties uz sevi un saviem darbiem un tikai tad pamācīt citus.

pirms 12 gadiem, 2009.03.20 15:39

Smaidošā jaunatne

Neaizmirstiet pēc sevis savākt mēslus Bārbeles pagastā!

pirms 12 gadiem, 2009.03.19 22:43

Vietējās ziņas