Bārbeles skola jūlijā rīko nometni puišiem un meitenēm 4

Nodrošinot aktīvas un jautras piecas dienas bērniem, no 22. līdz 26. jūlijam Bārbeles Zēnu pamatskola «Saknes un Spārni» organizē nometni puišiem un meitenēm, portālu informēja skolas direktore Ilona Blūma.

Viņa stāsta, ka nometnē jaunieši varēs uzzināt, kāpēc lidmašīna turas gaisā, kā arī pašiem būs iespēja izgatavot nelielu avioplaniera modeli. Tāpat puiši un meitenes apgūs mešanas tehniku un piedalīsies pašu izgatavoto planieru sacensībās. Papildus tam ikviens varēs iejusties īsta pilota lomā izmēģinājuma lidojumā «Boeing» aviosimulatorā.

Piecu dienu laikā paredzēts arī iepazīt mālu un tā dažādību, kā arī izgatavot savu personīgo svilpavnieku, ar kuru varēs piedalīties nometnes noslēguma darbu izstādē. Būs arī laiks, kad visi dosies uz mežu zinoša ornitologa pavadībā, kā rezultātā bērni noskaidros, kādi putni mājo tuvējā Bārbeles mežā. Tiks gatavoti un mākslinieciski izrotāti putnu būrīši, kurus varēs pēc tam ņemt arī uz mājām un piestiprināt tuvējā kokā.

Neskaitot aviācijas, māla un ornitoloģijas izpriecas, jaunieši varēs apgūt dažādu deju soļus, finālā uzburot īstu dejas piedzīvojumu ūdenī vai pļavā. Asākām izjūtām tiks piesaistīts arī izdzīvošanas skolas skolotājs, kurš iemācīs, kā uzvesties un rīkoties dažādās neparedzētās dzīves situācijās.

Nometne gan nav bezmaksas un vecākiem jārēķinās ar finansējumu - 270 eiro. Par šo summu nometnes dalībniekiem būs nodrošinātas  visas aktivitātes, četras ēdienreizes un nakšņošana. Lai pieteiktos, nepieciešams rakstīt uz e-pastu skola@barbele.lv vai Facebook lapā «Bārbeles Zēnu pamatskola «Saknes un Spārni»». Tāpat ir iespēja zvanīt nometnes vadītājai Ilonai Blūmai pa tālruni +37129264639.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

martina

Palīdzība un finansiāla palīdzība visām personām. Pensionāri, tirgotāji vai studenti. Jums ir nepieciešams ārkārtas finansējums, lūdzu, sazinieties ar mums šādā adresē: protexkredit@gmail.com

pirms gada, 2019.06.29 06:43

no malas

Vai šeit var mācīties visus mācību priekšmetus, kā citās skolās.

pirms gada, 2019.06.29 19:11

Vietējās ziņas