Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bardaks Bauskas ielās turpinās 9

Bauskas ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projektā šonedēļ veiktie darbi salīdzinoši ir mazāk nekā līdz šim Jau pagājušajā nedēļā tika pieņemts lēmums no neasfaltētajām ielām šogad pabeigt darbus Sporta ielā, kā arī lielāku uzmanību veltīt pieslēgumu veidošanā atsevišķām mājām. 13. decembrī pieslēgumi tika rakti Pionieru ielā. Aptaujājot iedzīvotājus, kas dzīvo ap Pilskalna ielu, situāciju viņi raksturo vienā vārdā: «Bardaks!» Visvairāk esot žēl bērnu, kas, atnākot no skolas, «nomūrējušies» ar dubļiem līdz ceļiem, kā arī vecāku, kas spiesti drēbes tagad mazgāt katru dienu. Lai arī vietas, kur tika veikti būvniecības darbi, gandrīz visās ielās ir pārklātas ar šķembu kārtu, tomēr brauktuves seguma stāvoklis baušķeniekus vēl aizvien neapmierina. Arī automašīnas pa atjaunoto segumu pārvietojas ļoti lēni un uzmanīgi - tas nav līdzens, daudz bedru.  Vislabāk ceļa segumu izdevies atjaunot 1. maija ielā, ne tik veiksmīgi - Sporta ielā. Gan braucēji, gan kājāmgājēji neapmierināti ar Pilskalna un Pionieru ielas stāvokli. Kā uzsver iedzīvotāji, Pilskalna iela kļuvusi ļoti klusa, reti kurš šoferis vēlas pa to braukt. Ar katru dienu lielāki dubļi ir Krasta ielā, kur nekas nav darīts vairāk nekā mēnesi. SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» valdes loceklis Gunārs Akmeņlauks atzīst, ka lielākoties tā nav darbu veicēju vaina - laika apstākļi nav labvēlīgi. Iedzīvotāji protestē pret rupjo šķembu segumu, jo pa to grūti staigāt, bet vietās, kur uzbērtas smalkās šķembas, var redzēt, ka pašreizējos laika apstākļus iztur tikai rupjās. Uz pašreizējā klājuma šķembas bēršot vēl un vēl, līdz tas būs līdzens. Apmierinošā stāvoklī ielas atjaunot varētu tikai nākamgad. Vēl viena vieta, kas radījusi uztraukumu, ir caurteka Sporta un Pilskalna ielas krustojumā. Vienas caurtekas caurules gals ir pacēlies virs ceļa klājuma, bet otra caurule ir aizbērta. Ūdens aizplūst nevis prom, bet gan sūcas no caurules zem ceļa. Iedzīvotāji cer, ka šī vieta tiks sakārtota.  

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Ko jūs te ņaudat netaisa ielas slikti,taisa atkal slikti,takā mazi bērni.

pirms 8 gadiem, 2011.12.15 07:30

Ivans

Mani skolā skolotāju istabā ilgi lamāja, kad pateicu, ka skolā bardaks. Bardaks esot *** māja!!! Uz kurām ielām Bauskā tad īsti ir tās *** mājas??? Es a tur grib tikt.... :D

pirms 8 gadiem, 2011.12.15 06:27

Ibio no Ipiķiem

LABS ----
"Gadu desmitiem šī rajona iedzīvotāji ir gaidījuši, kad sakārtos ūdensvadu un kanalizācijas jautājumus, gadu desmitiem ir skanējušas žēlabas par pārplūdušiem grāvjiem un appludinātiem pagrabiem. Nu beidzot ir iespēja sapni piepildīt! Bet ak tu bēda, kādas neērtības nu atkal jāpacieš! Laukos cilvēki ik dienas šajos laikos brien dubļus, arī skolēni, arī viņiem ir jāmazgā drēbes un jātīra apavi, un tur ūdens ir akā un uz plīts jāsilda, nav arī automātsikās veļas mašīnas, bet tie cilvēki nesūdzas. Savas labklājības labā taču var paciest arī nelielas neērtības? Kur ir pozitīvā pieeja? Cik forši, ka mums būs kanalizācija, cik labi, ka grāvjos nestāvēs zaļš smirdīgs zaņķis, cik labi, ka nevajadzēs sūknēt kanalizācijas akas, cik labi, ka šoziem laikapstākļi vispār ļauj rīt šajā jomā!..."
Skumdina .. apbēdina dažu eksemplāru EKSEMPLĀRU ņaudēšana čīkstēšana urlošanās.. Fui!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 21:39

Kristīne

Pat lauku ceļi ir vieglāk izbraucami, kā Pilskalna iela!!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 21:31

qweks

Nesaprotu, kādēļ, veicot šādus apjomīgus remontdarbus, netiek likta mūsdienīgāka lietus ūdens novadīšanas sistēma. Varbūt novadgrāvji ir pilsētas īpašā vizītkarte, ja reiz neviens neuzdrošinās tiem ķerties klāt?

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 13:37

nePliekšāns

Bardaks tur,kur *šauj pa pāksti*
Un pie teikšanas ir āksti

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 13:04

nePliekšāns

Bardaks tur,kur *šauj pa pāksti*
Un pie teikšanas ir āksti.

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 13:04

Štrunts par dubļiem

Gadu desmitiem šī rajona iedzīvotāji ir gaidījuši, kad sakārtos ūdensvadu un kanalizācijas jautājumus, gadu desmitiem ir skanējušas žēlabas par pārplūdušiem grāvjiem un appludinātiem pagrabiem. Nu beidzot ir iespēja sapni piepildīt! Bet ak tu bēda, kādas neērtības nu atkal jāpacieš! Laukos cilvēki ik dienas šajos laikos brien dubļus, arī skolēni, arī viņiem ir jāmazgā drēbes un jātīra apavi, un tur ūdens ir akā un uz plīts jāsilda, nav arī automātsikās veļas mašīnas, bet tie cilvēki nesūdzas. Savas labklājības labā taču var paciest arī nelielas neērtības? Kur ir pozitīvā pieeja? Cik forši, ka mums būs kanalizācija, cik labi, ka grāvjos nestāvēs zaļš smirdīgs zaņķis, cik labi, ka nevajadzēs sūknēt kanalizācijas akas, cik labi, ka šoziem laikapstākļi vispār ļauj ko darīt šajā jomā!...

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 12:10

Kristīne

Pilskalna iela un klusa?? Laikam Bauskā tādas ir vairākas, vēl joprojām Pilskalna iela ir sacīkšu trase, tikai tagad tā vairāk atgādina bezceļa trasi. Vietās, kur bija šķembas, tagad ir bedres, kuras šķērsojot pat ar minimālu ātrumu ir jālauž mašīna, turklāt trotuāri nav labākā stāvoklī. Situāciju labot var pavisam vienkārši- traktori ir paredzēti lietošanai arī lietus un sala laikā, līdz ar to bedres var arī aizbērt ar šo pašu šķembu! Kā vispār ir iespējams pa šādu ielu virzīt satiksmi? Kāpēc nevarēja arī turpmāk, līdz remontdarbu paveikšanai, stāvēt zīme, ka iebraukt var tikai tie, kas uz šīs ielas dzīvo?

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 11:48

Vietējās ziņas