Baseina būvdarbi uz priekšu nevirzās 10

Vietā, kur vajadzētu jau iezīmēties Bauskas baseina aprisēm, šobrīd jautri griežas karuseļi. Nekas neliecina, ka te notiktu gatavošanās vai arī uzsākti jelkādi būvdarbi. «Bauskas Dzīve» vēlējās noskaidrot, kā šobrīd rit uz priekšu darbi baseina būvniecībā. 17. aprīļa Domes sēdē deputāti apstiprināja zemnieku saimniecības «Strīķeri» iesniegto atpūtas kompleksa ar peldbaseinu skiču projektu. Bauskas Būvvaldes vadītāja Inta Vanaga paskaidroja, ka, izskatot z/s „Strīķeri" iesniegumu, Būvvalde jau 20. martā pieņēma lēmumu atļaut apvienoto projektēšanas un būvdarbu procedūru. Lai varētu uzsākt peldbaseina būvniecību, būvētājam vēl nepieciešams iesniegt Būvvaldē akceptēšanai izvērsto skiču projektu un saņemt būvatļauju. Šobrīd neviens iesniegums no z/s „Strīķeri" par projektu izskatīšanu nav saņemts. Projekta īstenotājs uzņēmējs Raivo Tarvāns Būvvaldē ir tikai interesējies par nepieciešamo dokumentu apjomu un sastāvu.«Bauskas Dzīvei» R. Tarvāns jebkādus komentārus par būvdarbu norisi sniegt atteicās. Arī Domes izpilddirektors Jānis Mičulis par baseina būvdarbu norisi nevēlējās izteikties: «Visas funkcijas nodotas Būvvaldes ziņā. Kad pienāks laiks kārtot kādas likumiskās attiecības, tad arī pašvaldība iesaistīsies. Varu vienīgi pateikt, ka noslēgumam tuvojas Salātu ielas rekonstrukcijas projekts. Tā autori iepazinušies ar baseina projektu, veikta saskaņošana.»

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Cik man zināms tad Strīķeri bija vienīgie pretendnti uz baseinu,...kāda vēl varbūt runa....par aizliegumu

pirms 12 gadiem, 2008.05.21 19:47

egons

Laipni aicināti visi pārcelties uz Iecavu. Baseins tur būs jau nākošgad.

pirms 12 gadiem, 2008.05.21 11:30

Ezis

Varbuut vareetu liegt Striikjeriem iespeeju celt baseinu, bet dot shaadu iespeeju kaadam citam! Varbuut tad shie sarosiitos un lietas notiktu aatraak, bet tagad pat domei nav ko teikt!!!!!!! Mostieties tachu vienreiz. Visi klusee, bet nekas nenotiek. Ljoti beediigi, ka vienam sakariigam projektam Bauskaa atkal nav naakotnes. Laiks paarcelties dziivot citur, kaa to izdariijushi jau daudzi pirms mums.

pirms 12 gadiem, 2008.05.19 08:49

kvasiks

Nu tad Būvvalde vēl nav saņēmusi PATEICĪBAS!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.05.18 21:25

Ficcuks

Kāds baseins,kādi izklaides klubi un t.t.!?Tā taču ir sen pazīstama Bauska Latvijā!Te nekad nekas nebūs!Neesiet vēl sapratuši?Jāslēdz Bauska ciet!

pirms 12 gadiem, 2008.05.18 15:43

Baušķinieks

Gan jau cilvēki sāk palikt gudrāki un atsakās no aplokšņu algām, bet oficāli, ar visiem nodokļiem '' Strīķeri'' nau pieraduši un nemaz nemāk.

pirms 12 gadiem, 2008.05.18 08:36

nu nevar tak agronoms uzcelt baseinu, vajadzēja viņam ļaut vispirms kādu sakņu pagrabu uzcelt....

pirms 12 gadiem, 2008.05.17 23:22

Vietējās ziņas