Baseins būs sporta skolas pārziņā 6

Bauskas novada domes deputāti trešdien, 15. aprīlī, strādās apvienotajā izglītības, kultūras un sporta lietu un sociālo un veselības lietu komiteju sēdē, portālu informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Deputāti vērtēs Bauskas pils muzeja Māra Skaņa priekšlikumu noteikt maksu par gultas vietas izmantošanu un kafejnīcas telpu izmantošanu Bauskas pilī. Sagatavotajā lēmuma projektā norādīts, ka gultas vieta topošajā pils viesu namā varētu būt 10 eiro diennaktī. Savukārt par kafejnīcas telpu īri plānots prasīt 30 eiro dienā.

Komitejas sēdē deputāti lems par atbalstu dažādu vasaras nometņu organizēšanai skolēniem. Nometnes šovasar iecerējis organizēt sociālais dienests, Bauskas Bērnu un jauniešu centrs un Bauskas sākumskola. Deputāti lems par izmaiņām pedagoģiski medicīniskās komisijas sastāvā.

Tāpat deputātiem būs jālemj, vai nodot zemesgabalu Salātu iela 5A, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu sporta skolas attīstību un pilnveidotu audzēkņu vispārējo fizisko sagatavotību, ietverot peldētprasmju apmācību. Saņemot deputātu labvēlību, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārziņā nonāks iecerētais daudzfunkcionālais sporta un atpūtas centrs jeb Bauskas peldbaseins.

Vēl apvienotajā komiteju sēdē būs jālemj par valsts budžeta dotāciju sadali mācību līdzekļu un mācību literatūras iegādei.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jenotiņš

Ļoti labi. Prieks par sporta skolu un Birutu Grantiņu! Paldies, Biruta! Kaut vairāk būtu mūsu novadā cilvēku, kas cīnās par mūsu bērnu nākotni!

pirms 5 gadiem, 2015.04.15 08:36

ūpis

Pati par sevi tu to teici?

pirms 5 gadiem, 2015.04.15 09:21

120

Kāds tad Birutai nopelns!Nu gan jāierēc!Pati sev pateicību uzrakstīja,pensionāra marasms! Marš pensijā!pietiek

pirms 5 gadiem, 2015.04.16 16:39

120

Kāds tad Birutai nopelns!Nu gan jāierēc!Pati sev pateicību uzrakstīja,pensionāra marasms! Marš pensijā!pietiek

pirms 5 gadiem, 2015.04.16 16:39

Vietējās ziņas