Basketbola klubs «Dartija» zaudē spēles galotnē

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīra tabulā savu situāciju nespēja uzlabot Iecavas basketbola klubs «Dartija», kas 22. oktobrī piekāpās viesos «Saulkrastu» komandai ar 81:79, liecina mājaslapas basket.lv informācija.

Jāatzīst, ka iecavnieki šoreiz ļoti cienīgi aizvadīja spēli, pirmo puslaiku pat uzvarot ar 48:37. Otrajā puslaikā spēka pietrūka. Vēl 36. minūtē BK «Dartija» bija vadībā ar 73:72, tomēr spēles noslēgumā vairāk paveicās mājiniekiem, kas panāca atrāvienu 81:74. Aldis Beitiņš un Ģirts Hauks pēdējās minūtēs mēģināja glābt situāciju, bet ar viņu pūlēm bija par maz.

BK «Dartija» punktus guva Ģirts Hauks – 27 (9 atlēcošās bumbas), Ivars Puļķis – 16, Jānis Pelēcis – 11, Aldis Beitiņš – 9 (9 atlēcošās bumbas, 5 rezultatīvas piespēles), Genādijs Meļņiks – 6, Gvido Zaļmežs – 4, Francis Lisovskis – 4, Roberts Zariņš – 2.

Nākamās spēles iecavnieki aizvadīs izbraukumā – 1. novembrī viesosies Alūksnē pie «STASIS/Alūksne», savukārt 2. novembrī spēlēs Rugājos. Pēc turnīra tabulas tās būs pastarīšu cīņas – arī pretinieki pašlaik spēlē bez uzvarām. Iecavnieki ar katru cīņu rāda aizvien labāku sniegumu, un jācer, ka mājās atgriezīsies ar divām uzvarām.