Basketbolisti aizvada draudzības spēli 4

Gatavojoties Latvijas basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta spēlēm, Iecavas basketbola klubs «Dartija» un «Bauskas BJSS» Iecavas sporta namā «Dartija» 1. oktobrī aizvadīja pārbaudes spēli. Ar rezultātu 88:63 uzvarēja iecavnieki.

Pagājušās sezonas Latvijas basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta (LBL3) uzvarētājiem BK «Dartija» šī gada mērķis ir aizstāvēt titulu, tā uzskata vienības treneris Voldemārs Pārums. Komandu pametis Edžus Kauķis. Viņa vietā ir divi sporta skolas basketbolisti Kevins Mors un Kristers Kreičsteins, kas nebūs vienlīdzīgi aizvietotāji, bet veiksmīgi turpinās BK «Dartija» tradīciju – dot iespēju augstākajā līmenī spēlēt sporta skolas «Dartija» jauniešiem. «Augstāka līga mums nav prioritāte. Galvenais ir iesaistīt jaunos lielajā basketbolā. Tie, kas ir gatavi spēlēt labāk, paši aiziet uz augstākām līgām,» skaidro Guntis Pakalns, BK «Dartija» direktors.

«Šī gada mērķis ir būt pirmajā četriniekā. Domāju, ka tagad ir spēcīgāks sastāvs. Nespēlēs Renārs Rupkus, jo viņam ir trauma, toties ir daži jauni spēlētāji. Cerams, ka viņi šogad būs nobriedušāki un drošāki uz laukuma. Uz treniņiem nāk 20 spēlētāju, laukumā tiks tie, kas centīgāk trenēsies,» apliecināja «Bauskas BJSS» treneris Juris Ojāru.

Diemžēl J. Ojāru teiktais mačos nebija manāms. Var jau būt, ka uz treniņiem nāk 20 spēlētāju, bet uzskatāmi redzēt, ko viņi treniņos apgūst, neizdevās – baušķeniekiem trūka saspēles, bija daudz kļūdu. Kopā 32 minūtes laukumā pavadīja komandas jaunpienācēji Niks Gaigalietis un Oskars Liepiņš, pēdējais spēles vakarā pirmo reizi ieraudzīja vienību. Pirmais puslaiks noslēdzās ar līdzīgu rezultātu – 39:35 BK «Dartija» labā. Trešajā ceturtdaļā, kā ierasts, baušķenieki sabruka – iecavnieki to uzvarēja ar 29:10.

Vairāki «Bauskas BJSS» jaunie spēlētāji laukumā parādījās tad, kad rezultāta starpība bija 20 punktu. Nešķita, ka viņiem laukumā ir konkrēts uzdevums vai sadarbība. No malas skatoties, bija skaidrs, ka Toms Vilks baušķeniekiem ir saspēles vadītāja postenī, bet, kāda ir pārējo loma laukumā, saprast bija grūti. Tieši tāpēc pie baušķenieku groza piecas reizes pēc kārtas atlēcošo bumbu izcīnīja BK «Dartija» spēlētāji.

Spēles rezultātus izsaka arī statistikas rādītāji. Pieci BK «Dartija» jaunieši laukumā bija 43 minūtes un guva 22 punktus. «Bauskas BJSS» – 28 minūtes un divi punkti. Iecavniekiem 40 atlēcošās bumbas, baušķeniekiem – 33. BK «Dartija» 21 rezultatīva piespēle, «Bauskas BJSS» – astoņas. Mājiniekiem piecas kļūdas, viesiem – 11.

«Bauskas BJSS» pirmo spēli aizvadīs 6. oktobrī mājās, sporta namā «Mēmele», ar vienu no pagājušās sezonas līderiem «Dārznieks/Cēsis». Iecavniekiem pirmā spēle būs 8. oktobrī sporta namā «Dartija» ar sporta skolas «Jaunpils» vienību.

BK «Dartija» sastāvā punktus guva: Gundars Brička – 15, Ģirts Hauks – 11, Kristaps Vereščagins –11, Artūrs Sidorenkovs – 10, Gatis Justovičs – 10, Ivars Puļķis – 9, Plukass Ginters – 7, Juris Zakenfelds – 6, Ēriks Naumenko – 5, Jānis Pelēcis – 2, Jānis Saveļjevs – 2.
«Bausks BJSS» sastāvā punktus guva: Arnis Simsons – 18, Niks Gaigalietis – 17, Kaspars Jakubonis – 11, Mikus Karlovs – 6, Toms Vilks – 4, Māris Skrējāns – 3, Niks Dibets – 2, Oskars Liepiņš – 2.

Komentāri 4

Grabtiņš

Mēs arī,sevis apmierināāji, uztaisām draudzības apmierināšanos.

pirms 5 gadiem, 2015.10.04 00:40

Reksis

Ingai nākošajā spēlē jāizvērtē trenera darbs.

pirms 5 gadiem, 2015.10.04 11:17

Komisars

Nu nākamā spēle jau ir bijusi,tikai tā jau bija officiala spēle, kur tika uzvarēta pagājušā gada 3 vieta, pa 31 punktu,Cēsis.
Nav ko gudri runāt,ši spēle bija tikai pārbaudes spēle.

pirms 5 gadiem, 2015.10.07 11:30

sportists.

Varnevic, Tu gudrais basketbola speciālist! Tā bija pārbaudes spēle un nevajag te taisīt "drūmos rakstus"! Ej dzīvo Iecavā un raksti viņiem savus penterus !

pirms 5 gadiem, 2015.10.04 21:03