Basketbolisti atsāk cīņas Iecavā

Pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas pirmais basketbola turnīrs mūsu novados aizvadīts Iecavā. Tur norisinājās Iecavas novada kausa izcīņas basketbolā «3×3» pirmais posms, kur dažādās vecuma grupās piedalījās 23 komandas.

Sacensības notika 27. jūnijā Iecavas stadiona basketbola laukumos. Informācija atrodama mājas lapā bkdartija.lv, kur publicēti raksti arī par basketbola kluba «Dartija» spēlēm un panākumiem.

Vecākajā vīru grupā spēlēja septiņas vienības. Organizatori informē, ka apakšgrupu spēlēs visas komandas piedzīvoja vismaz pa vienam zaudējumam, kas liecina par sīvo konkurenci turnīrā. Finālā tikās mājinieku vienība «Radex» un Jelgavas pārstāvji «Valauto». Apakšgrupā uzvarēja ar 12:9 «Radex», bet finālā pagarinājumā «Valauto» revanšējās ar 9:8. Trešajā vietā vienība «Avotu Reprezent».

U14 grupā nepārspēts trio ar nosaukumu «Ķencis», kas uzvarēja sešu komandu konkurencē. «Ķencis» fināla spēlē ar 9:5 uzvarēja meiteņu komandu «PEK», bet spēlē par bronzas medaļām «Mēs nezinām» ar 12:1 pieveica «Ķieģeli». Pirmā posma uzvarētāju komandā spēlēja Raivo Jarmaļuks, Roberts Miezītis un Kristers Kalniņš.
U12 grupā pārliecinošs sniegums «Remdenajiem», kas apakšgrupā tika pie divām uzvarām un tā arī palika nepārspēti, uzvarot finālā pretiniekus ar visnotaļ oriģinālu nosaukumu «Aibes kasieri». Trešā vieta «Jūrmala U12» jaunajiem basketbolistiem. «Remdenos» pārstāvēja Rolands Lavrinovičs, Roberts Ozoliņš un Rets Veinbergs.
U10 vecuma grupā triumfēja BK «Iecava», kas finālā ar 6:5 pieveica «Jelgava U10», savukārt trešā vieta vienībai ar nosaukumu «Slinkie čaļi». Uzvarētāju komandu pārstāvēja Eduards Šusts, Adrians Štrauss, Toms Lešinskis un Alekss Skvorcovs.
Visās vecuma grupās pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvoja ar medaļām, bet katras vecuma grupas uzvarētāju vienībai piešķīra kausu. Nākamais Iecavas novada kausa izcīņas posms «3×3» basketbolā paredzēts 25. jūlijā Iecavas novada stadionā.

Visi basketbola cienītāji ir aicināti uz ielu basketbola turnīru Bauskā 4. jūlijā, kas būs arī sporta centra «Mēmele» 2020. gada atklātais čempionāts «3×3» basketbolā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas