Basketbolisti cīnīsies par medaļām

Šonedēļ gan Latvijā, gan Igaunijā basketbola virslīgu klubi sāks dalīt medaļas. Iesaistīti būs visi trīs mūsu novadu pārstāvji, kas spēlē augstākajās abu valstu basketbola līgās, – iecavnieki Linards Jaunzems un Dāvis Geks, kā arī bijušais baušķenieks Nikolajs Mazurs.

Par Igaunijas Meistarlīgas zelta medaļām cīnīsies Linards Jaunzems, kura komanda «Pärnu Sadam» trīs spēlēs uzvarēja «AVIS UTILITAS Rapla». Panākumi gan nenāca viegli. 29. aprīlī uzvara ar 76:69, un L. Jaunzemam astoņi punkti un piecas atlēcošās bumbas. Tā liecina mājaslapas basket.ee informācija. 1. maijā panākums ar 79:72, un iecavniekam 15 punkti. Uzvara sērijā gūta 5. maijā – 67:60, kur iecavniekam desmit punktu. Tagad finālā pretim nāks «Kalev/Cramo» – pirmā spēle 8. maijā.

Arī Latvijā noslēgušies pusfināli, kas mūsu sportistu pārstāvētajiem klubiem nebija veiksmīgi. Dāvja Geka BK «Liepāja» piekāpās «VEF Rīga» trijos mačos ar 60:99, 81:100 un 82:101. D. Gekam šajos mačos 3, 6 un 16 punkti. Savukārt cīņā par trešo vietu viņi tiksies ar BK «Ogre», kuru vada treneris Nikolajs Mazurs. Viņa komanda četros mačos ar 93:83, 79:84, 73:74 un 72:75 piekāpās BK «Ventspils».

Pēdējā mačā bija labas izredzes cīnīties vēl piektajā spēlē, bet mūspuses basketbolistiem labi zināmais Artūrs Ausējs ar precīzu trīspunktu metienu noslēdza sēriju ventspilnieku labā. Pirmais savstarpējais mačs ar BK «Liepāja» par bronzas godalgām plānots 9. maijā Ogrē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas