Basketbolisti turpina uzvarēt 5

Lieliski Latvijas Basketbola trešās līgas (LBL3) sezonas ievadā turpina spēlēt «Bauskas BJSS» basketbolisti, kuri pirmajā izbraukuma mačā ar 74:62 uzvarēja «BJSS Alūksne» basketbolistus. Otrdien, 13. oktobrī, trešajā mačā baušķenieki pārliecinoši ar 80:62 apspēlēja «BJBS Rīga/Rīdzene-2» sportistus. Patlaban «Bauskas BJSS» komanda ar trim uzvarām tikpat spēlēs ieņem pirmo vietu B grupā.

«Bauskas» komandas sastāvā 13. oktobra duelī ierindā bija visi labākie, izņemot Oskaru Liepiņu. Lai arī uzvara ir vairāk nekā pārliecinoša, jāņem vērā, ka pretinieki ir 1999./2000. gadā dzimuši jaunie basketbolisti.

Jau no paša spēles sākuma «Bauskas» basketbolisti kontrolēja notikumus laukumā. Pirmās ceturtdaļas sākumā rezultāts vēl bija 7:7, taču ceturtdaļas otrajā pusē «Bauska» sameta 16 punktus, uz ko pretinieks atbildēja vien ar trim. Otrajā ceturtdaļā mājinieki turpināja iesākto, un pēc puslaika bija jau 43:29 baušķenieku labā.

Tāpat kā pirmajās divās ceturtdaļās, arī nākamajās divās spēles izteiksmē nekas būtiski nemainījās. Mājinieki turpināja kontrolēt notikumus laukumā un trešajā ceturtdaļā vinnēja ar 23:19, ceturtā noslēdzās neizšķirti – 14:14, bet visā mačā mājiniekiem uzvara ar +18 jeb 80:62.

«Bauskas BJSS» komanda veiksmīgi turpina iekļaut spēlē visus sportistus. Tikai diviem spēlētājiem – Robertam Ceram un Anrijam Janševskim – spēles laiks bija zem desmit minūtēm – sešas un astoņas. Četri sportisti spēlēja vairāk nekā desmit minūtes, bet pieci vairāk par 20. Ilgākais cīņas laiks saspēles vadītājam Tomam Vilkam, kurš laukumā pavadīja 35 minūtes, bet visveiksmīgāk zem groziem darbojās Arnis Simsons, kurš savāca desmit atlēcošās bumbas, bet rezultatīvākais ar 16 punktiem bija komandas jaunieguvums – Kaspars Jakubonis.

Neierasti mazs spēles laiks komandas līderim – Ivaram Zemītim. Viņš laukumā bija vien nepilnas 12 minūtes. «Kāpēc spēlēt vairāk, ja ir kas skrien un met? Šajā cīņā pret šādu pretinieku nebija vajadzības viņam spēlēt vairāk, būs atbildīgāki mači, kuros spēles laiks būs lielāks. Citādāk ir ar Tomu Vilku, kuram spēle iet no rokas, viņš teicami vada komandas saspēli. Kamēr viņš turpina to darīt nevainojami, tikmēr viņu nemainīsim,» tā «Bauskas BJSS» komandas treneris Juris Ojāru.

«Grūti ir objektīvi vērtēt spēlētāju sniegumu, cīnoties pret U16 komandu. Pirms spēles ar sportistiem runāju, ka ikvienam jāsedz savs spēlētājs, jo jaunieši pie katras izdevības «lādēs» pa grozu. Tas tika izdarīts, un spēle aizgāja mums no rokas,» tā J. Ojāru. Treneris uzteic vienības fizisko sagatavotību. «Liels paldies trenerei Līgai Rimševicai, kura visu vasaru vadīja fiziskos treniņus. Daudzi spēlētāji man teica, ka to laikā gandrīz «atstiepuši kājas». Bija grūti, bet tagad var redzēt rezultātus. Treneru korpusā darbs rit lieliski. Es uzklausu Līgu, viņa daudz palīdz. Es vairāk runāju un koriģēju sportistus, bet Līga vēro un iesaka, ko mainīt vai kā rīkoties. Saprotamies labi, komandā nesaskaņu nav. Pagaidām, viss notiek pēc plāna. Redzēsim, kā mums veiksies, kad pretī nāks nopietnāki pretinieki,» savās pārdomās dalās treneris.

«Bauskas BJSS» basketbolistu statistika spēlē pret komandu «BJBS Rīga/Rīdzene-2» – Kaspars Jakubonis – 16 p., 3 a. b., 1 r. p., Toms Vilks – 15 p., 7 a. b., 11 r. p., Ivars Zemītis – 12 p., 2 a. b., 1 r. p., Mikus Karlovs – 12 p., 5 a. b., 4 r. p., Arnis Simsons – 8 p., 10 a. b., 3 r. p., Niks Gaigalietis – 7 p., 1 a. b., 2 r. p., Niks Konstantīns Dibets – 4 p., 5 a. b., Mārtiņš Ābele – 3 p., 1 a. b., Māris Skrējāns – 2 p., 3 a. b., 2 r. p., Roberts Cers – 1 p., 1 r. p.

Nākamā spēle «Bauskas BJSS» komandas basketbolistiem 20. oktobrī savu skatītāju priekšā pret SK «Rūjiena» komandu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Bauska

Lielajiem komentētajiem nav ko rakstīt kad komandai trešā uzvara!

pirms 5 gadiem, 2015.10.17 10:47

ada

nu ja

Pret sīkajiem tik māk spēlēt

pirms 5 gadiem, 2015.10.17 16:55

Tizlajiem aprējējiem

nu ja un ada sakomplektējiet komandu un uz priekšu !!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.17 21:25

ada

es neapreju vnk paradiju cilvekam ar niku bauska ka lielie komentetaji nekur nav pazudusi!

pirms 5 gadiem, 2015.10.17 23:34

Vietējās ziņas