Bauskā aicina uz deju kolektīva «SenBiguļi» piecu gadu jubilejas koncertu

Sestdien, 11. maijā, Bauskas kultūras centrā notiks senioru deju kolektīva «SenBiguļi» piecu gadu jubilejas koncerts «Viens ar otru», portālu informēja BKC pārstāve Ilze Lujāne.

Viņa stāsta, ka kolektīvs izveidojies 2013./2014.gada amatiermākslas sezonā, uzreiz pēc XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem, dabiski «izaugot» no vidējās paaudzes deju kolektīva «Biguļi». Bauskas novadā šis ir vienīgais senioru deju kolektīvs, un tā kodolu veido dejotāji, kas uz skatuves dēļiem aizvadījuši vairāk par 25 deju sezonām.

«SenBiguļi» vadītāja Santa Zemīte atklāja, ka dalībniekiem deja ir ļoti tuva: «Kolektīva darbību un viņu dzīvi ir grūti nošķirt, jo tur viss notiek – jāspēj vien dejotājiem tikt līdzi. Visiem vēlu tādu enerģiju kā «SenBiguļu» dejotājiem – viņi vienmēr padomās par katru sīkumiņu, tāpēc darbs ar viņiem ir kā atpūta».

Kolektīva dalībnieki cītīgi gatavojas piecu gadu jubilejas koncertam «Viens ar otru», kurā caur deju, kā arī foto un video piezīmēm atklās savu stāstu – sadzīvi, dejošanu un ikdienas nodarbes. Santa Zemīte teic, ka koncerts būs viegls, skaists un jautrs – gluži kā paši dejotāji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas