Bauskā aizvada četrcīņas sacīkstes

Bauskas novada skolu jauniešu vieglatlētikas sacensībās «Draudzība» jeb četrcīņā 8. maijā pilsētas stadionā piedalījās deviņas zēnu un sešas meiteņu vienības.

Par rezultātiem informē Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķis Māris Šekavs. Cīņa par vietām dažkārt bija ļoti sīva. Meitenēm individuāli labākā bija Ketlīna Kupča no Ozolaines pamatskolas, kas savas līderpozīcijas gandrīz zaudēja, jo pēdējo 500 metru distanci sāka kā sprinta skrējienu un pēc brīža gandrīz vai nespēja paskriet.

Tomēr finišēja, kopvērtējumā iegūstot 226 punktus un tikai par diviem punktiem apsteidzot Evelīnu Balakāni no Bauskas sākumskolas, kura pēdējo disciplīnu aizvadīja labi – ar trešo labāko rezultātu. Individuāli trešā labākā bija vēl viena Bauskas sākumskolas audzēkne Loreta Ozola. Centīgās meitenes komandu vērtējumā Bauskas sākumskolai atnesa uzvaru. Otrajā vietā ierindojās Uzvaras vidusskola, trešajā – Īslīces vidusskola.

Puišiem uzvaru 800 metru skrējienā, klasesbiedru atbalstīts, izrāva Vecsaules pamatskolas audzēknis Renārs Goldbergs – viņš bija ātrākais un punktu skaitā pārspēja Pilsrundāles pārstāvi Valtu Smilgu. Trešajā vietā otrs brālis no Pilsrundāles – Rinalds Smilga. Komandu kopvērtējumā labākā bija Pilsrundāles vidusskolas vienība, otrā – Vecsaules pamatskola, trešā – Īslīces vidusskola.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas