Bauska atkal nonākusi televīziju uzmanības lokā 36

Nepatiesas informācijas izplatīšana, kā arī apzināta pretdarbība domes lēmumu izpildei. Tā deputāti vērtē bērnu nama «Annele» vadītājas Lilitas Seržānes publiskos izteikumus, kas izskanējuši LNT raidījumā «Tautas balss». Vides un attīstības komitejas paplašinātās sēdes starplaikā 11. februārī deputāti kopīgi noskatījās televīzijas sižetu. Pēc tā izskanēja daudz iebildumu, īpaši par aplamas, melīgas informācijas izplatīšanu. Komiteju un domes sēdēs vairākkārt spriests par bērnu dārza izveidi līdzšinējā bērnu nama ēkā. Par to informēta arī L. Seržāne.  Taču televīzijas sižetā viņa paziņo, ka šeit varētu tikt iekārtota spēļu zāle. Deputāti arī atzina, ka vadītājas rīcība nesekmē lēmuma par iestādes likvidāciju izpildi. Par īpaši nosodāmu viņi uzskata L. Seržānes darbību, noskaņojot «Anneles» audzēkņus pret pārcelšanos uz citiem bērnu namiem. Vairāki deputāti rosināja lemt par iestādes vadītājas steidzamu atbrīvošanu no darba, jo bērnu namā viņa strādā ar nepedagoģiskām metodēm. Nekāds konkrēts lēmums pagaidām netika pieņemts.Komitejas sēdes laikā Bauskā ieradās TV 5 filmēšanas grupa. Domes priekšsēdētājs Valdis Veips un deputāts Uldis Kolužs skaidroja savu nostāju jautājumā par bērnu nama likvidāciju. Viņi noliedza baumas par it kā spēļu zāles atvēršanu šajā ēkā. Tāpat deputāti informēja par rūpīgo un pārdomāto lēmuma pieņemšanas procesu, izvērtējot bērnu nama uzturēšanas lietderību, iespējas pārvietot audzēkņus. TV5 radošā grupa apmeklēja bērnu namu, uzklausīja Bauskas novada Bāriņtiesas vadītājas Andas Smiltiņas-Plūdones viedokli.  Sižetu par bērnu nama «Annele» likvidēšanu Bauskā 12. februārī ieradies veidot arī «TV Spektrs» To paredzēts demonstrēt LTV1 «Novada ziņu» raidījumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 36

yes

paldies dievam, nu tad beidzot L.S. būs saņēmusi ko pelnījusi un tiks atbrīvota no darba, cik darbiniekus izēdusi no"Anneles"

pirms 11 gadiem, 2010.02.13 22:48

Bauska

Gailes laikā tādi nesmukumi nudien nebija. Jo tālāk, jo trakāk!

pirms 11 gadiem, 2010.02.13 22:39

bāra bērni

Ārprāts kas notiek-uz ielas izmet bāreņus,kā rāda TV.Varbūt Veips bērnu namam var atpirkt viņu ģimenes pusmāju Lubānā,pašlaik ir izlikta pārdošanā,skatīt ss,lv.,Lubānas iela 7,pārdod pus māju .Te jūsu mērs dzīvoja, kad mācījās Lubānas vsk.

pirms 11 gadiem, 2010.02.13 13:02

ninina

cik zinu ta anneles direktore tur pieneema beernus no gimeneem.nu ta kaa uz darzinu.vai uz nedelam vai uz ritu lidz vakaram.daudz naudas jau neneema.nu cik man zinaams bija teikusi ka tiem bus atseviska grupa bet bija ar parejiem berniem.nav jau ta direktore slima vai stulba u.t.t. vnk looooooooti gura jau mezotnee stradajot to vareeja maniit.pat nezin vai vinas nosodit vai aizstavet.katram sava vieta sai saulee.un bernus vakteet nemaz nav tik viegli jo tagat viniem tadi briinumi samaaciti no to aizstavosajam instancem,ka pats vecaks nevar par(***) pa muti uzsaut vai par piipesanu ***u nozilinaat???!!!!ko nu veel ielas bernus dreset.domaju tur jau gan neviens nevar spriest,un tos bernus par nabadziniem saukt.vieniigi mazuliisus zeel,tie gan nabadzini nav rikoties speejigi.par tiem sirsnina saap:(;(

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 23:47

taisniba

VID mājas lapā, katrs var apskatīties valsts amatpersonu deklarācijas un L.Seržāne 2008.gadā Annelē ir nopelnījusi Ls 13367,75.

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 21:38

iii

Dome likvidē finansiāli neizdevīgu objektu- un kas tur slikts???
Bet Lilita manipulē ar bērnu tā jau grūtajiem likteņiem!!!
Kāpēc viņa uzzinot par likvidāciju atļāva neiet uz skolu? (neeiet uz skolu tik uzrakstiet papīru- viņa bērniem teikusi) kāpēc uzreiz atsāka dot ēst un atļāva uzturēties bērnunamā kaut arī viņi neiet uz skolu? Kāpēc viņa bērnu klātbūtnē izrāda savu neapmierinātību pret domes lēmumu? (tas ir korekti?) un tādi kāpēc ir daudz!!! Jo nevienā krimināllietā un sūdzībās viņai nekas nav bijis!!! Visās izlīdusi sveikā!! Kā tas iespējams???!!!

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 21:02

XX fail

Mmmjāā... Vispār jau briesmīgi ... Neesmu dakters ,tādēļ spriest par viņas uzvedību ,darba stilu ,pedagoģiskumu un attieksmi pret bērniem no veselības puses grūti ,bet to kā viņa izturas pret to visu ir maigi sakot ŠAUSMAS. Ja tu Lilita lasi ,tad zini ,ka šī ir viena no tavām kolēģēm ,kurai tu liki raudāt dēļ savas bezkaunības , netaktiskuma un meliem . Žēl Tevi ! Bet dzīvē saņemam ko sējam . Padomā Lilit , vai nav pienācis laiks tavai RAŽAI . Kāda tā ir ? Nu , tā bij atkarīga no sējēja un kopēja. Ja tev ir godaprāts tad padomā un ar godu.....
Man tiešām Tevis Žēl... bet tu tiešām nepareizi rīkojies . Tā nav smuki!

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 20:54

:(

tur jau ta lieta ! Bet bauska ta vnm notiek - tur neko atnjemt , ne pielikt !
ta ir un bus ! Jo gudrie nekad lidz galam nemak izlemt !

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 20:31

!!!

Kauns, ka atkal bērni tiek izmantoti, to visu varēja izdarīt daudz korektāk un bezsāpīgi. Šodien Tv.sižetā man izskatījās , kā divi bērni Valdiņš un Lilitiņa smilšu kastē nevar sadalīt mantiņas. Nožēlojami , ka tik daudz nesmukumu pēdējā laikā notiek Bauskā.ATOPIETIES LIELIE VĪRI UN SIEVAS!!!

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 20:16

hmm ..

:D es nesaprootu jusu stulbas galvas , ja kads cilveks nepiekriit pulim un uztver visu neitrali un nelieto lamu vardus pret L.Serzani - tad ta noteikti ir vinja pati ..
domajiet ko gribiet , bet ko es varu atkal atbildet - ja neesi parlieciinata par savu viedokli tad nevajag te gvelst kkadas mulkibas ! nespeju tevi iedomaties ka socialo pedagoogu jebkura joma ne tikai bernu nama ! pec tavas nepilngadigas izlekshanas un komentaru rakstiishnas ! (atbilde serzantei )

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 20:11

atb. hmm. un nahh..

hmmm.... pitiekoši esmu strādājusi ar L.S. un laiki man nav jāsaka , bet 100% es Annelē esmu notrādājusi nekā tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Zinu Lilitu un visus viņas untumus uz 1000% es esmu labs nformācijas avots.

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 19:45

Idea

Njaaa!!! Var redzēt kad Seržantei ir īsa domāšana kad nevar izdomāt pseidonīmu. Seržane nomierinies- Tev sen bija laiks aiziet.

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 19:44

hmm ..

Cik tad ilgi esat stradajusi un kura laika ? varbut esam sastradajusas ? bet katra ar savadaku viedokli ! vnk ja jums skauz un tagad sezat majas ka bezdarbnieks -nerakstiet interneta sadus komentarus !

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:59

atb.hmm...

Esmu tur strādājusi, teikusi Lilitai visu acīs, bet viņa tak nesaprot ka runa iet par viņu!
Esam rakstijuši par viņu sūdzības- reakcija nekāda! Viņa taču visiem sastāsta ko viņai vajag!

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:36

hmm ..

Katram sava pieredze ! Nespriediet par cilveku, ja nepaziistat un neesat tur stradajusi , bet izdoomajiet visaadus pekstiinjus !
vnk man liekas ka visi sadi interneta izklaideejas viens otruu nomelnojot !

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:30

atb. hmm

Ja Jūs kaut vienu dienu būtu nostrādājusi kopā ar L.S. Jūs saprastu, kas viņa ir par cilvēku. Es pastrādāju, un aizgāju dēļ tā ka nevarēju izturēt, kā L.S. ņirgājas ar bērniem un darbiniekiem. Ja izglītota direktore var atļauties bērniem,kuri nav bijuši skolā nedot ēst, meitenes nolamāt par ielasmeitām, un audzinātājām, kuras deva bērniem maizes gabalu atlaist no darba. Viņa darbiniekus terorizē tik ilgi, kamēr cilvēks neiztur un aiziet projām. Pēc tam vēl Seržānei nav kauna līst un okšķerēt kur cilvēks meklē darbu, lai nākošajam darba devējam pazvanītu uz sastāstītu visādas muļķības. Lai Tev Lilitiņ veicās!

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:25

hmm ..

atbilde Serzantei !
nu bet ja bus ta likvidacija tad bus ! ne jau berniem ljaus izlemt , ko jus te skaisti interneta makat *** (atvainojos )
aizejiet un pasakiet acis !

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:13

Serzante

Man tā vadītāja īpaši vesela neizskatās...tāda "interesanta".
Noteikti, ka negrib savu silto vietiņu pamest, tapēc kūda bērnus, noteikti sastāsta viņiem visādus brīnumus...kas zin, varbūt kādu latiņu piemet, lai izrāda nepatiku par likvidēšanu.

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:11

hmm ..

nu labi pienjemsim ja jau tie gudrie ir ta teikuusi !
bet par parejo - piemeram par to visu bernu iespaidoshanu ar to likviidaciju , ka vinji neieshot utt , ka Serzane vinjus vel kudot utt .. kada tam starpiiba ? vinjus parcels un viss ? vai tad jebkad ministri un deputati ir benu intereses bijusi ? vinji tik dara uz savu roku ..
es domaju L.Serzanes apmeloshana visoos portalos un komentaros , kuri pilni ar lamu vardiem ar nav paciesama ! sis lapas veidotaji par to nav padoomajusi ?
un nejau siem visiem komentetajiem bus kadas tiesiibas visu izlemt ..
un man ir kauns sakot ar visu so lietu klausiities tos pedagoogu komentarus kas stradajusi bernu nama un tagad to vnk lamu vardiem apraksta !

pirms 11 gadiem, 2010.02.12 18:09

Vietējās ziņas