Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā atklāj multimediju studiju 2

Talantu izkopšana, saturīgas un radošas brīvā laika pavadīšanas iespējas, šīs un vēl virkni citu lietu jauniešiem piedāvās multimediju studijā. To trešdienas, 12. februāra, vakarā atklāja Bauskas Bērnu un jauniešu centra (BJC) Dzeltenajā mājā.

«Aicinu jūs lepoties ar Bausku, jo pilsētā piedāvā iespējas, kādas ir reti citur valstī,» sveicot jauniešus jaunajās telpās, vēlēja BJC direktore Benita Svareniece.

Novada domes deputāte Daira Jātniece jauniešiem dāvāja maizi un sāli, piebilstot, ka tieši viņi būs paaudze, kurai piederēs šī tūkstošgade: «Jūs spēsit šo laikmetu pilntiesīgi izmantot, ja pratīsit strādāt ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Taču vienlaikus neaizmirstiet senču tikumus un gudrības.»

BJC Jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone portālam norādīja, telpu iekārtojums, iekārtu iegāde – tā ir jauniešu vēlmju un ieceru īstenošana, kurā viņi paši aktīvi līdzdarbojušies. Studijā ir moderna aparatūra video, foto projektu īstenošanai, iekārtotas sanāksmju un konferenču telpas.

Viens no ideju ģeneratoriem Rihards Zviedris «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par telpām, par tajās izvietotajām modernajām tehnoloģijām: «Vienmēr, kad ir kaut kas paveikts, domas raisās, ko vēl vajadzētu. Apjaušam, ka ļoti nepieciešamas būtu filmēšanas sliedes.» Jaunietis vienlaikus pauž apņēmību palīdzēt ar padomu ikvienam, kam būs interese par dažādo tehnoloģiju izmantošanu.

Līdzīgu viedokli pauž jaunā fotogrāfe Sintija Andersone: «Te ir viss nepieciešamais foto sesiju rīkošanai. Te var nākt un gatavot fotogrāfijas dažādiem projektiem.» Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. klases audzēknis Andris Stāmers pārliecināts, ka telpas tukšas nestāvēs. Viņš uzskata, ka radošu un darboties gribošu jauniešu novadā netrūkst.

Prieku par baušķeniekiem pauž arī Vecumnieku novada biedrības «Jaunatne smaidam» valdes loceklis Renārs Manuilovs: «Mēs noteikti izmantosim baušķenieku viesmīlību un domāsim, kā kopīgi realizēt interesantus projektus.»

Finansējums telpu iekārtošanai un multimediju studijas aprīkojuma sagādāšanai BJC Dzeltenajā mājā iegūts, izmantojot ES un pašvaldības līdzekļus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

atiss

super!!! malaci! lai veicaas!!!

pirms 6 gadiem, 2014.02.13 18:46

Vietējās ziņas