Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā atklās Multimediju studiju jauniešiem

Mūzika, fotografēšanās un citādas jautras izdarības trešdien, 12. februārī, gaidāmas Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) ēkā Rīgas ielā.

Jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone informē, ka šeit tiks atklāta Multimediju studija jauniešiem. Tās izveidē daudz un radoši darbojušies jauniešu apvienības «Jums» aktīvisti. Finansējums telpu iekārtošanai un aprīkojuma sagādāšanai iegūts, izmantojot ES un pašvaldības finansējumu.

Atklājot Rīgas ielā 8 Multimediju studiju, Bauskas jauniešu apritē ienācis jauns šai ēkai piešķirtais apzīmējums – Dzeltenā māja. S. Jirgensone skaidro, ka BJC darbiniekiem, arī jauniešiem nav paticis šai mājai pastāvīgi «klāt kārtais» nosaukums «bijusī Kristīgās skolas ēka».

«Tagad mūsu trīs ēkas dēvējam atbilstīgi to fasādes krāsojumam. Sarkanā māja ir ēka Kalna ielā 14, Dzeltenā māja – Rīgas ielā 8. Tai līdzās ir Baltā māja – neliels namiņš, kurā pagaidām ir dažādu mantu glabātava,» skaidro S. Jirgensone.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas