Bauskā atsāks tranzītielas remontu 1

Bauskā atsākas Kalna un Zaļās ielas remonti. Būvnieki te rosīsies līdz pat jūnija beigām. Novada domes speciāliste, projekta vadītāja Laima Berga portālam pastāstīja, ka šonedēļ līdz pat 17. maijam notiks objekta sagatavošana.

Kur nepieciešams, uzstādīs apmales, citviet mainīs aku vākus. No 18. maija darbi sāksies uz Mēmeles tilta. Te paredzēts nofrēzēt veco asfalta kārtu. Pēc tam strādnieki sāks ieklāt virsējo melnā seguma kārtu visā remontējamā posma garumā. Zaļajā ielā no Salātu ielas līdz Mazajai Salātu ielai brauktuvē pielabos plaisas. Noslēgumā atjaunos segumu uz Mēmeles tilta.

Novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas speciāliste Ieva Šomina paskaidroja, ka remontdarbu laikā, īpaši no maija beigām, būs apgrūtināta pārvietošanās. Atsevišķu posmu asfaltēšanas laikā būs jāizmanto apvedceļi. Plānots, ka darbus pabeigs līdz 28. jūnijam.

Par remontdarbu norises aktualitātēm ziņos «Bauskas Dzīve», par to informācija būs atrodama arī pašvaldības interneta vietnē bauska.lv.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas