Bauskā atver «Citadeles» konsultāciju centru 8

Bauskā ar klātienes konsultācijām atgriežas banka «Citadele», kas savu konsultāciju centru atvērusi Zaļajā ielā 1, 2. stāvā.

«Citadeles» Jelgavas filiāles un konsultāciju centra Bauskā pārvaldniece Laura Kovaļevska atklāja, ka, ņemot vērā uzteikto nomas līgumu, 2020. gada februārī, tieši mēnesi pirms «Covid-19» pandēmijas un lielās nenoteiktības, «Citadele» bija spiesta slēgt savu Bauskas filiāli.

«Mēs turpinājām meklēt jaunas telpas, tomēr process ievilkās, un pandēmija radīja virkni izaicinājumu. Lai gan esam digitālā banka, atstāt Bauskas klientus bez mūsu individuālā servisa un «Citadeles» finanšu pakalpojumiem nekad nav bijis bankas stratēģiskais mērķis,» portālam sacīja L. Kovaļevska. Viņa skaidro, ka «Citadeles» misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem un biznesam visā Baltijā vairāk iespēju. Lai «Citadeles» finanšu pakalpojumi būtu atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām, banka regulāri sekojot līdzi tam, pēc kāda veida pakalpojumiem konkrētajā vietā ir pieprasījums.

Bauskas konsultāciju centra pārvaldniece ir gandarīta, ka jau ar šo vasaru Bauskā, Zaļajā ielā 1, 2. stāvā, pēc iepriekšēja pieraksta ikvienam vietējam iedzīvotājam vai uzņēmējam varot piedāvāt iespēju saņemt finanšu pakalpojumus «Citadeles» konsultāciju centrā. «Finanšu konsultante Marita Rence apkalpo klientus mūsu telpās, kā arī, iepriekš vienojoties, dodas individuāli pie vietējiem uzņēmumiem. Atšķirībā no filiāles, kurā ir fiksēts darba laiks, «Citadeles» konsultāciju centrs Bauskā apkalpo klientus tikai pēc pieraksta, tādējādi pielāgojoties pieprasījumam un klientu vajadzībām,» «Bauskas Dzīvei» pastāstīja L. Kovaļevska.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Njā

Nu.. pasteidzās. Tūliņ atkal statistika rādīs bēdīgu bildi un viss pasākums pārcelsies attālināti.

pirms mēneša, 2021.08.04 15:39

es

Paldies. Tūlīt pāriešu uz Citadeli, citādi nav kursaņemt nevienu konsultāciju. Cik labi.

pirms mēneša, 2021.08.05 08:27

Fiasko

Dabūsi konsultāciju.Kā veikli bankrotēt.Līdzi paķerot klientu naudiņu.

pirms mēneša, 2021.08.05 08:58

Laucins

Labdien jauki ka atkal ir .Tikai uz kadu numuru var pieteikties .

pirms mēneša, 2021.08.05 10:34

Njā

citadele.lv vai mēģini 6701 0000

pirms mēneša, 2021.08.05 10:42

klients

šeit var ērti bez zvanīšanas pieteikties
https://www.citadele.lv/common/bookings/bauska/

pirms mēneša, 2021.08.05 10:48

Vietējās ziņas