Bauskā atvērs jaunu automazgātavu 8

Investējot 12 miljonus eiro, vairāk nekā 20 pilsētās, arī Bauskā, plānots ierīkot Latvijā pirmo pašapkalpošanās automazgātavu tīklu «Wash&Drive», vēsta aģentūra LETA.

SIA «Wash&Drive» valdes loceklis un līdzīpašnieks Augusts Iesalnieks laikrakstam «Bauskas Dzīve» pavēstīja, ka nolūkoti zemesgabali Zaļajā ielā pie veikala «Top!» Lietuvas virzienā. «Bauskā automazgātavas būvniecība plānota šī gada beigās vai nākamā gada sākumā. Priekšroku pašlaik dodam lielākām pilsētām,» tā Augusts Iesalnieks.

Viņaprāt, izdevīgāk to būtu būvēt tuvāk lielveikalam «Rimi», bet tur brīvas zemes neesot.

Uzņēmējs stāsta, ka divos trīs gados visā Latvijā izveidos vairāk nekā 40 automazgātavas ar 160 – 200 atklāta tipa mazgāšanas boksiem. Uzņēmuma vadība prognozē, ka «Wash&Drive» tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 000 automašīnu. Skaidrojot savu lēmumu veidot pašapkalpošanās tīklu «Wash&Drive», uzņēmuma vadība norāda, ka Latvijas tirgū ir pietiekami augsts šādu pakalpojumu pieprasījums.

«Divi no trim šoferiem atzīst, ka labprāt izmantotu automazgātavas, tomēr daudzus attur garās rindas un diezgan augstās izmaksas. Veidojot pašapkalpošanās tīklu, radīsim iespēju autiņu nomazgāt piecās, septiņās minūtēs, tērējot tikai divus eiro,» skaidro A. Iesalnieks.

Pirmā automazgātava atklāta Rīgā, Duntes ielā, tirdzniecības centra «Sky and More» autostāvvietā. Maijā darbu sāks automazgātava Liepājā, vēl sešas patlaban ir projektēšanas stadijā. Lai straujāk attīstītu pakalpojumu tīklu, rit sarunas par iespēju iegādāties vai nomāt automazgātavas būvniecībai piemērotus zemesgabalus, atklāj A. Iesalnieks.

«Wash&Drive» automazgātavas plānots būvēt Rīgā, Ventspilī, Kuldīgā, Tukumā, Saldū, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē, Bauskā, Ogrē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Madonā, Gulbenē, Valmierā, Valkā un citur Latvijā. Priekšroka tiek dota zemesgabaliem, kas atrodas stratēģiski svarīgās vietās – pie degvielas uzpildes stacijām, lielveikaliem, ātrās ēdināšanas iestādēm, dzīvojamiem rajoniem.

«Wash&Drive» automazgātavās tiks izmantotas «Karcher» tehnoloģijas un aprīkojums, ko augstu vērtē Eiropā un Skandināvijas valstīs.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Šoferis

Nezinu - vai Aizkraukle ir mazāka vai lielāka par Bausku, bet mums jau šāda mazgātuve darbojas. Atsauksmes tikai un vienīgi pozitīvas - ātri rīkojoties pa 2 eiro mašīna spīd un laistās. Paldies tiem, kas šo ideju realizē!

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 15:42

autiņš

Pašam jāmazgā?

pirms 5 gadiem, 2015.03.03 12:17

tā nevar būt

nevar būt, ka mazgātavu nevar uzbūvēt tuvāk Rimi, aiz novada domes ēkas, vienkārši ar pareizajiem cilvēkiem neesi runājis....

pirms 5 gadiem, 2015.03.03 15:17

Čuriks

Uzbūvēt tajā "Zaļajā" placī pilsētas vidū starp Rimi un domi?

pirms 5 gadiem, 2015.03.04 21:31

hmm

lietoju jau shadas mazgatuves vairakus gadus-------ir erti----bet ne ziema

pirms 5 gadiem, 2015.03.03 20:40

Petuhs

Fēniksam konkurence , visi dienas zagļi pārvāksies uz turieni vertuškas mētāt un lēto aliņu strebt!

pirms 5 gadiem, 2015.03.03 22:12

Vietējās ziņas