Bauskā atvērta Ziemassvētku dāvanu bodīte 1

Pirms Ziemassvētkiem Bauskā, elektronikas veikalā Rīgas ielā, atvērta Ziemassvētku dāvanu bodīte. Iepirkšanās iespēju šoreiz piedāvā baušķeniece Indra Liepa.

Uzņēmējai beidzies līgums Rundāles pilī. Pēc kioska slēgšanas palikuši nepārdoti mākslas priekšmeti, kas tagad izstādīti Rīgas un Kalna ielas stūrī. «Atrodami Latvijas mākslinieku radīti dārgumi – rotaslietas, interjera priekšmeti, gleznas. Ja vēlaties pārsteigt tuviniekus ar oriģinālām un izmeklētām dāvanām, nāciet uz veikaliņu!» aicina I. Liepa.

Viņa atzīst, ka šāds piedāvājums plānots tikai decembrī. Kā būs tālāk, noteikšot cilvēku ieinteresētība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš no svētmeža

Ir pienākusi saltā ziema. Zeme ir apsnigusi. Ziema rit visā savā krāšņumā. Tomēr kovid-19 (covid-19) sērga negrib piekāpties. Sasirgušo skaits ikdienu pieaug. Par spīti sliktajai saslimstības statistikai, saglabāsim sirdī mieru un ticību labajam. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Regulāri vēdināsim savas dzīvojamās telpas. Lūgsim Dabas Mātes viedumu un aizsardzību! Lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā namā un pagalmā! Dabas Māte ir mūsu Radītāja, viņa uzklausīs katru mūsu lūgšanu. Ticēsim Dabas Mātei, lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu kovid-19 sērgas laikā! Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Lai Dabas Māte ir ar mums! Lai slavēta Dabas Māte mūžīgi mūžos!!!
Ar Dabas Māte viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #spēks #saticība #drošība #svētmežs #pagāni #Skolnieciņš

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.05 07:11

Vietējās ziņas