Bauskā autovadītājs ignorē luksofora sarkano signālu un izraisa avāriju

Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 13. februārī vīrietis vadīja automašīnu «BMW-530», būdams 2,52 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskā, Parka un Uzvaras ielas krustojumā, 13. februārī vīrietis stūrēja automašīnu «Opel Frontera» un ignorēja sarkano luksofora aizliedzošo signālu, tādējādi notika sadursme ar automašīnu «Škoda Octavia». Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Arī Iecavā, Edvarta Virzas ielā, 12. februārī vīrietis vadīja automašīnu «Nissan Navara», būdams 0,98 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. februārī saņemta informācija par 31 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas