Bauskā bankas pārkārto darbu 7

«SEB bankas» Bauskas filiāle līdzšinējās telpās Kalna ielā strādās vēl līdz februāra beigām. Pēc tam gaidāmi jurģi.

Bankas ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke informē, ka februāra beigās iestāde sāks darbus Slimnīcas ielā, darījumu centrā «Eila». Šajā ēkā līdz šīs vasaras vidum atradās citas bankas filiāle.

Jaunajās telpās mainīsies klientiem piedāvāto pakalpojumu klāsts. Nepārtrauktā 7/24 (septiņas dienas nedēļā, 24 stundas diennaktī) režīmā būs pieejama pašapkalpošanās zona. Tajā uzstādīs naudas izmaksas un iemaksas bankomātus, arī internetbankas termināli. Filiāles darba laikā uzņēmēji un privātpersonas saņems konsultācijas, būs atsevišķas telpas darījumu sarunām. Savukārt netiks vairs veikti skaidras naudas darījumi, nebūs arī iespēju samainīt valūtu.

«Mēs pārceļamies uz mazākām, toties modernākām, parocīgākām un mūsu klientiem vieglāk pieejamām telpām. To iekārtojums pielāgots filiāles mērķim – sniegt klientiem konsultācijas, kam tiks atvēlētas četras atsevišķas apspriežu telpas. Skaidras naudas ikdienas norēķinus, kā arī iemaksu vai izmaksu klienti varēs veikt paši, izmantojot internetbankas terminālus un bankomātus. Ja būs nepieciešams, mūsu darbinieki sniegs padomu,» par iecerēto stāsta M. Panke.

Filiāles jauno telpu remontā un aprīkošanā iecerēts ieguldīt aptuveni 130 tūkstošus eiro. Strādājošo skaits Bauskas filiālē paliks nemainīgs – desmit darbinieki.

Līdzīgs darbības modelis jau kādu laiku ieviests «Swedbank» Bauskas filiālē. Arī šeit skaidras naudas norēķinus nav iespējams veikt, savukārt 7/24 darba režīmā pieejams naudas iemaksas un izmaksas bankomāts, arī internetbankas terminālis.

Bankas «Citadele» filiālē, kas atrodama «Rimi» tirdzniecības centrā, piedāvāto pakalpojumu klāsts paliek nemainīgs. Filiāles pārvaldnieks Ermīns Urtāns «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka šeit var veikt darījumus ar skaidru naudu, tostarp arī valūtas maiņu.
Tirdzniecības centra telpās darbojas arī akciju sabiedrības «Norvik banka» Bauskas klientu apkalpošanas centrs. Tajā var veikt dažādus komunālos maksājumus, nodrošināta arī valūtas maiņa.

Uzņēmēju kluba «Bauska`97» prezidents Indulis Pētersons par iecerētajām izmaiņām izsakās ar sapratni: «Es arī naudas iemaksām izmantoju bankomātu. Tā ir tikai normāla prakse, kur iespējams aizstāt cilvēku roku darbu ar tehniku. Ir bijušas dažas tehniskas kļūmes, piemēram, bankomāts pilns ar naudu un banknotes tas vairs nepieņem. Taču šādas kļūmes laikus novērstas.»

Tāpat I. Pētersons uzskata, ka banku filiāļu skaits Bauskā ir pietiekams, arī to sniegto pakalpojumu daudzveidība ir liela.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

uhu

tuvāk elektorātam

pirms 5 gadiem, 2015.12.20 16:12

ui

Pārāk daudz priekš Bauskas to augļotāju,pārāk daudz! Ar seb banķeli labāk nedraudzēties un iet ar līkumu,jo pārāk sliktas atmiņas!

pirms 5 gadiem, 2015.12.19 20:36

moins

Induli , kā būs vecākiem cilvēkiem , arī ar sapratni ? blē ,dunduks

pirms 5 gadiem, 2015.12.20 08:14

kauns klausīties

ka var priecāties:...kur iespējams aizstāt cilvēku roku darbu ar tehniku... par to, ka cilvēki nav vajadzīgi. Kauns Pēterson, kauns!

pirms 5 gadiem, 2015.12.20 16:11

klients

Un kur lai iemaksā naudu no veikala un monētas? Pētersonam ar viņa mazo naudiņu varbūt tas ir iespējams, bet vairākus tūkstošus mazās naudas zīmēs? Kā samainīt valūtu? Vienīgais risinājums - pāriet uz "citadeli" - šī banka vēl domā par klientiem.

pirms 5 gadiem, 2015.12.21 10:49

pārsteigums

Mani izbrīna fakts, ka swed un seb nav skaidras naudas darījumi- šīs komercbankas dara visu, lai skaidra nauda tiktu izspiesta no aprites..kurp ejam?
Ceru, ka citu banku filiāles Bauskā nesekos šim it kā progresīvajam solim..

pirms 5 gadiem, 2015.12.21 14:12

Vietējās ziņas