Bauskā bez maksas varēs veikt profilaktiskos veselības rādītāju mērījumus 4

SIA «Latvijas aptieka» sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību Bauskas kultūras centrā 21. martā rīko pasākumu «Esi zinošs». Pacientiem ar hroniskām saslimšanām  būs iespēja ne tikai papildināt zināšanas, komunicēt ar vadošajiem dažādu medicīnas nozaru speciālistiem, varēs veikt arī vairākus mērījumus, informē SIA «Latvijas aptieka» komercdirektores vietniece mārketinga jautājumos Zita Jēkabsone.
«Mūsu īpašā atšķirības zīme ir individuāla pieeja – analizējam daudzas klientu grupas, viņu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši to, kas nepieciešams. Iedziļināmies problēmā, esam atvērti sarunai. Tieši šī iemesla dēļ esam izveidojuši hroniski slimo pacientu atbalsta programmu, kuras apakšprogrammās diabēta, multiplās sklerozes, alerģijas un citu slimību pacienti saņem īpašas priekšrocības. Prieks, ka individuāla pieeja, spēja saskatīt svarīgāko ir viena no Bauskas novada pašvaldības iezīmēm, jo tikai šādi cilvēki ir tik operatīvi, atsaucīgi, pretimnākoši. Bauskas iedzīvotājiem ir paveicies,» skaidro Z. Jēkabsone.

Seminārā sniegs jaunāko informāciju par redzes problēmām, asinsvadu slimībām un mikroelementiem, varēs veikt mērījumus, iepazīt novada sabiedriskās organizācijas, kas apvieno dažādas pacientu grupas. Projekta realizācijā iesaistījušies vairāki «Latvijas aptiekas» sadarbības partneri: Veselības centrs 4, Latvijas Amerikas acu centrs, Protezēšanas un ortopēdijas centrs.

Mērījumi varētu būt ļoti pieprasīti, tāpēc pasākuma dienā no plkst. 10 uz tiem ir jāpierakstās. Pasākums un mērījumi ir bez maksas, vienīgi, veicot redzes mērījumus, būs jāmaksā par materiāliem: acs spiediena mērījums – divi eiro, tīklenes – 3 eiro.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

darba diena

Profilaktiskie pasākumi tiek veikti, kamēr cilvēks nav vēl slims, bet tā taču ir darba diena...Uz kāda pamata darba dienā plkst. 10.00 varu atprasīties no darba?

pirms gada, 2019.03.11 13:01

Neizmērāms

Tu nevari,bet priekšnieciņi iet un nāk ,kad grib'.

pirms gada, 2019.03.13 20:51

jautājums???

Bet kam tas ir domātas veselības pārbaudes, atkal pensionāriem? Visos šajos organizētajos veselības pārbaudes laikos, ieskaitot acu ārstu sēž bariem pensionāri. Aizej uz poliklīniki sēž rinda ar pensionāriem, aizej uz domes telpās piedāvātajiem pakalpojumiem atkal sēž tikai pensionāri. Vai darba cilvēkam ir IESPĒJA beidzot tikt kaut vai pie cukura līmeņa izmērīšanas??? kam tā veselības koordinēšana ir domāta- pensionāriem vai kam????

pirms gada, 2019.03.14 19:30

joks

LABI KA VĒL IR PENSIONĀRI VISMAZ DĀRZIŅUS APKOPJ. JAUNIE LIELĀKĀ DAĻA BRAUC PROM.

pirms gada, 2019.03.15 21:00

Vietējās ziņas