Bauskā diskutēs par administratīvi teritoriālo reformu

Zemgales plānošanas reģiona pašvaldības šodien aicinātas piedalīties diskusijā par administratīvi teritoriālo reformu, kas notiks Bauskas kultūras centrā, informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

LTRK kā lielākā uzņēmēju organizācija, kura pārstāv uzņēmējus visos reģionos, plāno izstrādāt konkrētas vadlīnijas reģionālās politikas attīstībai, vērtējot to caur uzņēmējdarbības prizmu. Uzņēmējdarbības sekmīgai attīstībai nepieciešamas arī spēcīgas un finansiāli neatkarīgas pašvaldības, tāpēc pašlaik svarīgi atrast labāko modeli reģionālai reformai, kurā sekmīgi apvienotos uzņēmēju un iedzīvotāju intereses, uzsvēra LTRK.

Diskusija Bauskā norisināsies no plkst.11. Līdzīgs pasākums 15.februārī paredzēts Jēkabpilī. Savukārt noslēguma pasākums plānots Jelgavā 8.martā.

Uz diskusijām tiek aicināti Zemgales reģiona pašvaldību vadītāji, atbildīgo ministriju un valsts institūciju pārstāvji un uzņēmēji, lai kopīgā diskusijā veidotu viedokli, kādas izmaiņas būtu nepieciešamas, lai plānotā reforma nodrošinātu gan uzņēmējdarbības vides attīstībai, gan iedzīvotāju interesēm atbilstošāko variantu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas