Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā ēdinātāji piedāvā nobaudīt kuģeli 10

Ēdinātāji turpina paplašināt savu pakalpojumu, piedāvājot apmeklētājiem arvien jaunus Bauskas pusei raksturīgus ēdienus, portālu informēja Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Kafejnīcā «Pie Rātslaukuma» trešdienās ikviens varēs nogaršot kuģeli – īpašu rīvēto kartupeļu sacepumu. Tas gan nav iekļauts tā dēvētajā īpašajā Bauskas ēdienu sarakstā. Tomēr mūsu pusē šāda maltīte ir izsenis iecienīta.

«Kuģelis, tāpat kā virteņi, kurus piedāvā kafejnīcā «Taverna», ir mūsu pusei raksturīgs tradicionālais ēdiens. «Tavernā» pastāstīja, ka virteņus labprāt pieprasa. Ceru, ka ēdienkartes dažādošanai baušķenieki neatteiksies nogaršot arī kuģeli,» savu viedokli izsaka I. Turkupole-Zilpure.

Jau ziņojām, ka no 4. maija trīs Bauskas novada ēstuvēs – atpūtas kompleksā «Miķelis», viesu nama «Bērzkalni» kafejnīcā un Mežotnes pils restorānā – var nobaudīt trīs Bauskas īpašos ēdienus. Tie tapuši, sadarbojoties vietējiem pavāriem un izmantojot īpašās sastāvdaļas – Bauskas alu un «Saldo bruneti».

Atpūtas kompleksa «Miķelis» direktore Vizma Štraumane «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka jauno piedāvājumu vislabprātāk izmanto baušķenieki. Atpūtas kompleksā viņi visbiežāk ierodas brīvdienās un labprāt pasūta pamatēdienu un desertu «Bauskas dālderi» un «Saldās pilsdrupas». Kokteilis «Bauskas rātes dzira» īpaši nav pieprasīts. Maltīti nobaudījušie visi izteikušies pozitīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Kur ir?

BAUSKAS FIRMAS ĒDIENUS JĀĒD BAUSKĀ, NEVIS JĀBRAUC PĒC TIEM UJZ MEZOTNI VAI MIKELI.
lAI TOS GATAVO RUŽAS ROZE, TAVERNA, TORNIS, AVEŅI. TIEM IR JĀBŪT VISUR PIEDĀVĀJUMĀ.

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 10:19

Kas ir?

Kur ir tā Ružas roze?

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 17:24

aiz trejdeviņu...

Pareizi Kur ir?! Visur tikai ne Bauskā! Tātad, secinam, nevar saukties par Bauskas firmas ēdiens, ja nav nobaudāms Bauskā un neviens to nepazīst!

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 12:33

:)

Kuģelis ir lietuviešu nacionālais ēdiens, šeit tas tikai visiem garšo. Laikam jāierosina Lietuvas radiem, lai piesavinās šejienes zirņus ar speķi un nosauc par savējo :D :D :D

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 13:28

uz kārā zoba

Ja tas kuģelis ir leišu ņammājamais, pārdēvējot to par laiveli, kļūs par mūsu ēdmaņu ! Un tas nekas,ka abi viena piegriezuma - dūšu nepiesiesi, nekāda lielā iestiprināšanās nesanāk, pat aci lāgā nevar pamielot ....

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 14:26

fakts

Bauskas īpašais ēdiens ir jābauda Bauskā, tikai tad tas IR BAUSKAS ĪPAŠAIS ĒDIENS!!! Visur citur to nevar saukt par BAUSKAS īpašo ēdienu.

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 14:03

gardēde

No raksta sapratu, ka visu triju Bauskas ēdienu sastāvā ietilpst "Saldā brunete. :))

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 16:31

ievuks

Kā tad to kuģeli pasniegs-ceps,kad klients pasūtīs?vai atsildīs mikroviļņu krāsnī?Kuģeļa pagatavošana prasa ilgu laiku.

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 18:35

moins

protams ka mikrene ! vai tad ar buskas īpašo būtu savādāk ?

pirms 6 gadiem, 2014.05.29 09:46

līdaka

Manuprāt Bauskai būtu raksturīgas vimbas vietējās un Bauskas izslavētais alus.

pirms 6 gadiem, 2014.05.29 13:45

Vietējās ziņas