Bauskā glābj ledū ielūzušu suni 6

Bauskā otrdien, 15. janvārī, plkst. 9.16 ugunsdzēsēju-glābēju palīdzība bija vajadzīga ledū ielūzušam sunim. Dzīvnieks atradās uz ledus Mēmeles tilta rajonā. Ar glābšanas dēļa palīdzību liela auguma suns tika izglābts un pēc tam aizskrēja pie saimnieka. Plkst. 9.59 darbi tika pabeigti. Braucot prom, ugunsdzēsēji ieraudzīja otru suni, kas skraidīja pa ledu, tas nebija ielūzis, viņi sazinājās ar pašvaldības policiju.

Bauskas pašvaldības policijas vecākais inspektors Aivars Vilciņš stāsta, ka apsekojuši teritoriju, bet otru suni neredzēja, visticamāk, viņš jau bija aizskrējis.

Iedzīvotāji vēstījuši, ka 12. janvārī Mēmelē mazs sunītis gan noslīcis, ugunsdzēsēji-glābēji ieradušies kādas divas minūtes par vēlu.
VUGD un pašvaldības policijas darbinieki aicina un atgādina nekāpt uz ledus un pieskatīt arī savus dzīvniekus. Pašvaldības policijas inspektors teic, ka ekipāža regulāri apbraukājot upes un skatoties, vai kādi neatrodas uz ledus. Bērni, ieraugot policijas mašīnu, lielākoties bēg prom, citi paklausa aizrādījumiem un nedodas uz ledus. Grūtāk esot ar pieaugušajiem, jo īpaši bļitkotājiem. «Ar varu nost no ledus nevelkam, pabrīdinām, citreiz, ja nākam tuvāk, arī viņi skrien prom,» tā vecākais inspektors.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

pavej,

izrādās,ka bļitkotājiem ir suņa efekts - skriet projām ...

pirms gada, 2019.01.16 15:40

pavej,

pardon,instinkts,nevis efekts ! Efektīvi defekti ir tikai cilvēkiem.

pirms gada, 2019.01.16 15:44

Vietējās ziņas