Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā ielu rakšana turpinās 4

Pilsētā turpinās lietusūdens savākšanas sistēmu ierīkošana, Mūsas tilta rekonstrukcija un ūdenssaimniecības projekta realizācija. Autovadītājiem jāņem vērā satiksmes ierobežojumi Baznīcas, Parka un Krasta ielā, kā arī pie Bauzes tirgus.
 
Projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Bauskā» otrās kārtas būvdarbus veic SIA «Siltums Jums». «Domāju, ka šonedēļ beigs darbus pie Bauzes tirgus. Parka ielā veikta vismaz puse paredzētā, bet Baznīcas ielā rakšanu vajadzētu beigt šomēnes,» skaidro Gunārs Akmeņlauks, būvdarbu pasūtītājas SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» valdes loceklis.

Viņš stāsta, ka tranšejas aizbērtas Mūsas, arī Kalēju ielā kur sāks atjaunot brauktuvi, daļā brauktuves ieklājot bruģakmeņus, daļā – šķembas. Tranšejas nāksies rakt Krasta ielā – tur dolomīta slānis neļāva ieguldīt caurules ar urbšanas metodi.

Visdrīzāk, ka šajā ziemā nāksies samierināties ar šķembu segumu Parka un Baznīcas ielā, kas agrāk bija asfaltētas. Laiks vēlā rudenī nav piemērots asfaltēšanai.

Iedzīvotājus patīkami pārsteidza būvdarbu norise Parka ielā – tranšeju piepildīja ar smiltīm, nevis atbēra atpakaļ izrakto grunti. To apakšuzņēmējs veica pēc savas iniciatīvas, jo grūti sablīvējamo grunti, esot vienkāršāk  nomainīt ar citu materiālu. Šī pieeja atšķiras no iepriekšējā ūdenssaimniecības projekta veicēja SIA «Laterna» rīcības, atzīst G. Akmeņlauks.

Ar neērtībām pagaidām jāsamierinās Pilskalna ielā. Tur SIA «Viona» izbūvē lietusūdens savākšanas un novadīšanas sistēmu, kā tas paredzēts projektā «Ilgtspējīga lietusūdens kanalizācijas apsaimniekošana Lielupes baseina vides kvalitātes uzlabošanai», informē projekta vadītāja Laine Baha.

Turpinās būvdarbi Zemgaļu ielā, autovadītājiem jāseko norādēm, jo satiksmei var būt slēgti daži ielas posmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

aukstais vai siltais krans?

Joprojām meklē neeksistejošas lietas. =]

pirms 6 gadiem, 2013.10.18 13:57

Andrejs

Vai kāds ievērojis, ka to racēju sarunvaloda tāda nelatviska?

pirms 6 gadiem, 2013.10.18 23:15

Autors

Jā, lietuvieši darbojas :)

pirms 6 gadiem, 2013.10.20 00:41

Vietējās ziņas