Bauskā izrādīs mūziklu «Baltijas Karmena» 5

Ceļojumu pa Latviju ir uzsācis starptautisks projekts, mūzikls «Baltijas Karmena», kurš 14.februārī tiks uzvests arī uz Bauskas kultūras centra skatuves.


Krāšņais mūzikls ir izveidots mūsdienīgā stilā, balstoties uz leģendārā Žorža Bizē skaņdarba motīviem un populārākajiem pasaules hītiem, kurus savā jaunajā skanējumā novertējusi publika visā Eiropā, tādejādi iekarojot viņu sirdis. Šī projekta organizators – populārais producents no Lietuvas – Viktoras Prapras no 2015. līdz 2017. gadam Latvijas publikai veltījis vairākus mūziklus kā "Čigānu Barons", "Čigānu Princese" un "Čigānu mūzikas virpulī", kurus pavadīja vētrainas ovācijas pārpildītās koncertzālēs.

 "Es jau sen vēlējos parādīt šī leģendārā skaņdarba mūsdienīgo versiju arī Latvijas publikai. Projekts "Baltijas Karmena" ar lieliem panākumiem tika parādīts Lietuvas un Igaunijas publikai – tagad esam atbraukuši uz Latviju! Koncerts ir piemērots gan jauniem skatītājiem, gan cilvēkiem gados", teic producents Viktors Praps.

Izrādē piedalās izpildītāji no vairākām valstīm. Karmenas lomā uzstāsies apburošā dziedātāja un flamenko dejotāja – Anna Driba, pazīstama kā mūzikla "Gipsy Princess" galvenās lomas izpildītāja. Līdzās Annai uz skatuves būs starptautisko konkursu laureāti, solisti – Edgars Davidovičs no Ukrainas un Laimons Bendaravičus no Lietuvas.

Šo šovu rotās starptautisku deju konkursu laureāti, augstākās profesionalitātes dejotāji – Deivids Meškausks, Justs Girdvainis no Lietuvas, Katerina Voropaja no Ukrainas un Irina Nazarenko no Baltkrievijas, kā arī mūziķi virtuozi – talantīgā skolniece Gabriela Aniola no Izraēlas un ģitārists Artūrs Sabilo no Lietuvas.

Izrādes laikā būs iespēja vērot krāšņākos gaismu specefektus, greznas dekorācijas un scenogrāfijas elementus. Izpildītāji skatītājus priecēs ar vairāk kā 40 košiem skatuves tērpiem.   

Informācija un biļešu iegāde: www.bilesuparadize.lv un Bauskas kultūras centra kasē.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vārts

Kāda Tev starpība, tāpat cena vismaz 10 eur! :/

pirms gada, 2019.02.10 00:30

pavej

Tie leišu braļukas māk taču kāst naudiņu. Maciņus atvērt pienākusi kārta latvju bāleliņiem/zeltenēm,kuri nekon vairāk par gadsimtu ciešanu un okupācijas seku pārvarēšanu nevar.

pirms gada, 2019.02.10 14:18

Šoferis

Ņemot vērā Bauskas kultūras centra skatuves izmērus no lielās izrādes tāds purkš vien iznāks . Labāk vasarā estrādē parādītu . Un ??? . Lūdzu lasīt iemācīties

pirms gada, 2019.02.10 14:49

Atbilde šoferim!

Lasīt māku labi! Sestdien kad lasīju rakstu datums bija ierakstīts 14.janvāris.

pirms gada, 2019.02.11 10:18

Vietējās ziņas