Bauskā izskanēs patriotiskā koncertprogramma «Manai tautai» 5

Ar koncertu Talsu tautas namā savu ceļojumu pa Latvijas pilsētu koncertzālēm uzsākusi patriotiskā koncertprogramma «Manai tautai», kurā apvienojušies pazīstamie mūziķi Lorija Vuda, Armands Birkens un Ieva Akuratere, kā arī pavadošā grupa (Leons Sējāns, Matīss Akuraters u.c.). Ceturtdien, 14. novembrī, koncerts izskanēs arī Bauskas kultūras centrā, portālu informēja pasākuma producente Maira Miķelsone.

Viņa atzīmēja, ka piektdien Bauskā skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas «Manai tautai», «Lūgšana», «Pazudušais dēls», «Mūsu mīlestība», «Rīta stundai ir sievietes vārds» un daudzas citas.

Koncerta nosaukums radies no Ievas Akurateres izpildītās neoficiālās Dziesmotās atmodas himnas «Manai tautai» (autori - Andris un Brigita Ritmaņi), kura pirmoreiz skanēja tieši pirms trīsdesmit gadiem - 1988.gadā - festivālā «Liepājas dzintars» un pēc tam tautas manifestācijā Mežaparkā.

«Es zināju, ka mēs vēlreiz satiksimies, un tagad zinu, kad tas būs un kur! Man ir patiess prieks, ka varēšu atkal koncertēt kopā ar burvīgajām dziedonēm Ievu un Loriju! Koncertos skanēs dziesmas, kuras mums ir mīļas un īpašas. Šajā dziesmotajā Latvijas simtgadē mēs daudzajām balsīm pievienosim mūsu balsis, mūsu dziesmas vienotā mīlestībā par Latviju, piedaloties mūsu valsts godināšanā!» portālam pauda Armands Birkens.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ziņa

'Tekstā minēts, ka piektdien, 15.novembrī, bet pasākumu grafikā un uz afišas norise ir 2019.gada 14.novembrī plkst.19.00. Kļūda?

pirms gada, 2019.11.13 17:50

jap

Biļetes ir, biļešuparadīze.lv 15 naudas. Tikai tirgo uz 14.11.2019............

pirms gada, 2019.11.13 18:42

Dīvainis

Es arī gatavojos rīt iet uz to koncertu, bet nu tak atlikšu uz piektdienu

pirms gada, 2019.11.13 19:08

Vietējās ziņas