Bauskā izveidota jauna gājēju pāreja 9

Domājot par gājēju drošību Bauskā, jauna pāreja ierīkota uz Slimnīcas ielas, informē pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls. Zīmes, kas gājējiem dod priekšrocību attiecībā pret transporta līdzekļu vadītājiem, Slimnīcas ielā uzstādītas pirmdien, 12. maijā. Nākot pa gājēju celiņu gar «Eilas» namu, slīpā leņķī drīkst šķērsot Slimnīcas ielu. Pagaidām te vēl nav uzkrāsoti horizontālie apzīmējumi, taču tas tuvākajā laikā tiks izdarīts. 13. maija priekšpusdienā «Bauskas Dzīve» ilgāku laiku vēroja gājējus un braucējus šajā ielas posmā. Divdesmit minūšu laikā neviens transporta līdzeklis nepiebremzēja, lai palaistu gājējus, kas pa pāreju vai tās tuvumā šķērsoja ielu. Arī tikai nedaudzi gājēji ielu šķērsoja pa norādīto pāreju. Vairums, nākot no pasta vai autoostas, ielai gāja pāri sev ērtākā vietā, nevis pa jaunizveidoto pāreju. Ausma Lazdiņa no Vecsaules pagasta atzina, ka šajā vietā diez ko droši neesot: «Galvenais, jābūt prātīgiem un uzmanīgiem, tad nekas ļauns nenotiks.»  Arī Antra Feldmane no Brunavas atzina, ka ielu šķērsot šajā vietā neesot droši. Jaunizveidoto pāreju viņa vēl nebija pamanījusi. Arī pārējie gājēji vispirms pārliecinājās, ka tuvumā nav auto, un tikai tad devās pāri ielai. Uz oficiāli ierīkotās pārejas radītajām priekšrocībām viņi nepaļāvās.«Bauskas Dzīve» piebilst, ka transporta līdzekļu vadītājiem, kuri nedod priekšroku gājējiem, kas šķērso ielu pa apzīmētu gājēju pāreju, paredzēts sods no desmit līdz 50 latiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

tripaks to es

Kas tu lohs esi , liidz luksaforam skriet!!!! Tur gan izcilam dulburam jaabuut!!!! Paluuriet kaartiigi un redzeesiet ka ir arii likvideetas paarejas!!! Pats staigaaju ar kaajaam un braucu ar massiinu un neredzu nekaadas probleemas!!! A luņiem kas ar savaam troikaam riepas deldee varu ieteikt kaadreiz pa nedeellu sakraat vairaak par latu lai var benziinu ieliet vairaak un aizbraukt uz riigu un atpakall nevis te pa bausku roteet taa kaa lassaras!!!

pirms 12 gadiem, 2008.05.20 22:17

Kā jums ļautiņi šķiet, kuros ceļu satiksmes noteikumos ir tex ., ceļu drīkst šķērost pa diognāli???????, nekur tādu teikumu ceļu satiksmes noteikumu grāmatā neatradīsiet, savukārt Bauskā, gājēju pārejas liekam kā gribam.
Murgs.

pirms 12 gadiem, 2008.05.20 15:50

mmurgs

okei, lai gajeju pareja tur ir, bet tās zimes ir nemanamas, butu zebras sazimejusi un spilgto zimi uzlikusi apkart tai gajeju zimei, butu vismaz redzamak un autovaditaji ari ieverotu,
bet tā pareja ir STULBI plata uztaisita, bezmazvai sajut atada ka vecrigas centrs butu

pirms 12 gadiem, 2008.05.14 13:37

Birutiņa

Murgs kaut kāds!!!!!!!! Taisnība, par autovadītājiem ir aizmirsuši, ko viņi nav cilvēki????? Tracina jau...

pirms 12 gadiem, 2008.05.14 00:12

eksperts

Varēja vēl luksoforus pie visām pārejām salikt, tad gan būtu pilns komplekts. vēl vajadzētu uzlikt gājēju pāreju uz kalna ielas pretī tautas namam, vienu gājēju pāreju starp autoostu un statoilu, tad vēl uz krustojuma pie bauskas domes, jo tur daudz skolēni skrien pāri. Un vēl ekspertiem varētu daudz vietas pateikt kur šķērso daudz cilvēki ielu, lai tik buls liek gājēju pārejas. domā taču tikai par gājējiem un šoferi lai sāk tak domāt par transportlīdzekļa maiņu un braukt ar divriteni. Vai iesaku vēl risinājumu bauskā asfaltu sazīmēt zebras krāsā un lai pa ceļiem staigā tikai gājēji. Vāks

pirms 12 gadiem, 2008.05.13 17:57

es

Vai tiešām grūti aiziet līdz luksoforam un tur pāriet ielu?Tāda sajūta,ka Bauskā ir tikai gājēji...

pirms 12 gadiem, 2008.05.13 16:55

VIRSIS

Vārdu trūkst! Divas dienas atpakaļ Mičulis paziņo, ka likvidē, šite Buls - ka ierīko...Un abi nes par satiksmes drošību. Viņi savstarpēji diez ir pazīstami? Un ja vēl atceramies to Mičuļa pāreju pret Rijas ielas trepītēm Slimnīcas ielā...Labprāt uzzinātu konkrētus pētījumu rezultātus un ekspertu vārdus.

pirms 12 gadiem, 2008.05.13 15:27

Vietējās ziņas