Bauskā izvērtē četru vīriešu neatļauto pulcēšanos 6

Bauskā, Salātu ielā, 24. februārī bija sapulcējušies četri vīrieši no dažādām mājsaimniecībām, tādējādi neievērojot Ministru kabineta rīkojuma Nr. 655 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» 5.4. punktu, kas aizliedz privātus pasākumus un privātu pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros. Par notikušo ir sākti četri administratīvā pārkāpuma procesi, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. februārī saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 18 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. februārī saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 66 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

joriks pirmais

Nabaga četri cilvēki sapulcējās,sodija,...Laukumsēdē pulcējas sešas mašinas katrā pa četri,un klusums,vot tā

pirms mēneša, 2021.02.26 07:11

nu

bausķeļi cenšas piepildīt valsts tukšo maciņu...

pirms mēneša, 2021.02.27 19:43

kode

Skumji, kas notiks ja atklāsies cita aina. Būs jālūdz piedošana. Sargāsim cits citu!

pirms mēneša, 2021.03.01 20:50

kā tad

Lūdzu sodīt visus tos, kuri pulcējas pie Rimi un Maxima, gaidot groziņus. Tur ir vairāk nekā četri un vairāk nekā no 10 mājsaimniecībām!!!! Vai ne?

pirms mēneša, 2021.03.02 18:14

iedzivotājs

Likumi jāievēro visiem,lai arī nav viegli,,lūdzu esiet paklausīgi,lai varam atgriezties normālā dzīvē.Un ja kāds tik ļoti grib noķert Covit .Bauskas slimnīcā var jebkurā laikā to izdarīt,nebūs jāmaksā arī soda nauda .

pirms mēneša, 2021.03.03 14:29

Gaida

Kāpēc Bauskā neizvērtē tāda cilvēka, kā Mareks Fišers ālēšanos? Viņš ir sabiedrībai bīstams, lai arī to nezin kāpēc neatzīst. Kaut vai tāpēc, ka viņš ar šķiltavām rokās vakaros ierodas Cirkle C Zaļās ielas benzīntankā (blakus policijai ēkai) draudot te visu aizdedzināt. Un policijā to zina. Kad tas tiešām notiks, kas tad būs? Viņš ir jāizolē no sabiedrības un ne jau sabiedrībai tas būtu jādara, bet gan iestādēm, kas ir atbildīgi par šīs sabiedrības drošību.

pirms mēneša, 2021.03.04 08:15

Vietējās ziņas