Bauskā izvieto konteinerus suņu mēslu izmešanai 6

Divās vietās Bauskā izvietoti biokonteineri, kuros pilsētnieki aicināti izmest suņu izkārnījumus. Korfa dārzā un skeitparkā 17. novembrī tos uzstādīja SIA «Vides serviss» strādnieki.«Bauskas Dzīve» Korfa dārzā sastapa Sandru, kas pastaigājās ar mazuli. Sieviete jauno atkritumu tvertņu uzstādīšanu atzina par ļoti labu. Viņa sacīja, ka daudzi te pastaigājoties ar suņiem, un četrkājaino draugu izkārnījumi bieži vien paliekot uz taciņām. Sandrai gan šķiet, ka konteineru vajadzēja uzstādīt nevis dārza malā, bet tuvāk pie smilšu kastēm.  «Bauskas Dzīve» Korfa dārzā sastapa arī Liliju, kas pastaigājās kopā ar saitiņā piesieto sunīti Mušu. Sieviete sacīja, ka sava sunīša mēslus vienmēr savāc maisiņā un izmet koplietošanas konteinerā. Jauno konteineru uzstādīšanu Lilija atzina par labu. Suņa saimniece gan nedaudz šaubās, vai iedzīvotāji būs pietiekami apzinīgi un savāks dzīvnieku izkārnījumus. SIA «Vides serviss» labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs «Bauskas Dzīves» stāstīja, ka konteineru izvietošana šajās vietās saskaņota ar pašvaldību. Uzņēmums iegādājies sešas šādas atkritumu tvertnes. Par pārējo uzstādīšanu vēl spriedīs. V. Karpičs piebilda, ka konteinerus tukšos, vērojot iedzīvotāju atsaucību. Viņš cer, ka suņu saimnieki būs solīdi. Viens konteiners kopā ar uzstādīšanu izmaksā 200 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

qweks

Ls 200 un uzraksts vēl kaut kādā nesaprotamā valodā! Vai tad valsts valodām vēl kāda ir pievienota?

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 15:28

guru

200 lati par metala kasti? aizej pie vieteja metinataja, bus piecreiz letak.

pirms 9 gadiem, 2011.11.20 15:46

ivanssnomezotnes

un ja pljuutka sunim? blakus misenei vajadzeija pielikt daksinju prieksh cietaa un karotiiti prieksh skidraa..

pirms 9 gadiem, 2011.11.20 11:27

una

Paldies, kaut kas labs. Tagad pašu iedzi'votāju rokās.

pirms 9 gadiem, 2011.11.19 19:13

nigis

Mana kndze un es, staigājot ar suņuku, vienmēr savācam to, ko atstāj sunīC. Katram kārtīgam suņmīlim ir kabatā ir polietilēna maisiņš vai pat vairāki, lai savāktu silto kakulīti un aiznestu līdz tuvākajai misenei. mmm, Tu slikti domā par suņukiiem un viņu saimniekiem. Labi zinu, ka mēs neesam vienīgie, kas šādi rīkojas. mmm, Tu apvaino lielu daļu suņmīļu.

pirms 9 gadiem, 2011.11.19 10:54

mmm

es domaaju, ka pa velti buus taadi uzlikti, neviens jau neiet aiz sava suna neko nesavaac, katrs iet un kramee kur patiik.

pirms 9 gadiem, 2011.11.19 09:36

Vietējās ziņas