Bauskā jūlija beigās koncertēs kantri mūzikas grupa «Sestā jūdze»

Lai arī Bauskas kantrimūzikas festivāls šogad atcelts, kantri ritmi pilsētā šovasar skanēs. Mēneša beigās uz Bauskas pilskalna estrādes kāps Latvijas kantri mūzikas grupa «Sestā jūdze». 31. jūlija koncertā skanēs tādi grupas hiti kā «Upe», «Pieci soļi, nedēļa vai mūžs», «Es esmu atvars, nebaidies» un citi, portālu informēja koncerta rīkotāju pārstāve Una Griškeviča.

Grupa «Sestā jūdze» ir dibināta 2001. gadā. Grupā spēlē: Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Jānis Misiņš (ģitāras, bandžo), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra).

Mūziķi koncertējuši Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Īrijā un Anglijā. Grupa «Sestā jūdze» 2019. gada vasarā kļuva par pirmo grupu, kas pārstāvējusi Latviju kantri mūzikas festivālā «Trucker & Country-Festival» Šveicē. Apvienība uzstājusies Vācijas kantri mūzikas pasākumā «Messe Berlin» un Silkeborgas kantri mūzikas festivālā Dānijā.


Koncertā Bauskā klausītāju vērtējumam tiks nodotas arī pavisam jaunas un vēl nekur nedzirdētas dziesmas no drīzumā gaidāmā grupas albuma «Upe».  Baušķenieki un viesi varēs dzirdēt jaunās dziesmas: «Aicini mani pie sevis», «Labākās dienas», «Mazā upe», «Mūsu fotogrāfija», «Kas zin kā būs», «Tā pati dien, tikai līst» u.c., lai iemīļotu tās uz visiem laikiem.

«Šoreiz viss būs citādi. Jūsu būs mazāk, bet mūsu – tikpat. Mēs patiesi ilgojamies pēc saviem klausītājiem, neatkarīgi no ierobežojumiem un vietu skaita. Kopā pavadīsim ļoti īpašu vakaru, atskatoties jau paveiktajā un paveroties nākotnē. Būs romantiski un skaisti. Šis ir laiks, kad neko nevar zināt, iespējams, patiešām var būt «vienīgā diena, vienīgā nakts», kad atkal varam tikties. Tāpēc ņemiet līdzi pledus, lai varat ne tikai izvēlēties estrādē distancēšanās vietu, bet arī nolīst kādā romantiskā stūrītī un baudīt. Mēs jūs ļoti gaidīsim!» teic «Sestā Jūdze» solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties «Biļešu Paradīze» kasēs visā Latvijā (Bauskā – Bauskas Kultūras centra kasē), kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas