Bauskā labo izdrupušo bruģi 5

Palielinoties ar bruģakmeni segto brauktuvju, trotuāru un laukumu apjomam, Bauskā ir vairāk arī remontdarbu – šonedēļ bruģakmeņus mainīja pie Mūsas tilta, remontdarbi plānoti arī Dambja  un Baznīcas ielā.

Lai arī ir skaidrs, ka brauktuvēm un trotuāriem ar bruģakmeni ir ar ilgāks mūžs nekā asfalta segumam, tomēr vietām bruģakmeņi drūp – tas atkarīgs no izstrādājuma, darbu veikšanas kvalitātes un brauktuves slodzes. Pirmajā gadījumā gan tomēr laikam jārunā par izstrādājumu kvalitāti. Pēc Mūsas tilta pārbūves un apļa izveides Brīvības bulvāra un Uzvaras iela krustojumā uz trotuāriem bruģakmens segumā diezgan ātri parādījās plaisas, vietām bruģakmeņi sadrupa. Šonedēļ pašvaldības uzņēmums SIA «Vides serviss» nomainīja virkni šādu bruģakmeņu uz trotuāra stāvlaukumā pie Mūsas tilta.

«Bruģakmeņus pašvaldība maina par saviem līdzekļiem, jo garantijas periods ir beidzies, bet jānovērš defekti, kas radušies ar ES fondu līdzfinansēta projekta ieviešanas pēcuzraudzības periodā. Pretējā gadījumā var piemērot soda sankcijas,» informē Jānis Feldmanis, Bauskas novada domes administrācijas saimnieciskās nodaļas vadītājs.

Šogad un nākamgad plānots sakārtot vēl divas vietas, kur vērojami daudzi sadrupuši bruģakmeņi. J. Feldmanis informēja, ka šogad pēc gāzesvada posma maiņas plānots remonts Dambja ielā, bet nākamgad kārta būs Rūpniecības un Baznīcas ielas krustojumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

umm

Vienkārši salabot, jo ir sabrucis, nevar? Ja nebūtu Eiropas sankciju, neko nelabotu?

pirms gada, 2019.06.28 11:43

Un vēl

un vēl jāpielabo Lāčplēša ielas trotuārs.Nelīdzens.

pirms gada, 2019.06.28 14:01

Un plus vēl ...

Lūdzu, lūdzu salabojiet arī to "nogrimušo" un nelīdzeno bruģi Kalna un Plūdoņa ielas krustojumā, Nu nesmuki izskatās pašā pilsētas centrā ...

pirms gada, 2019.06.29 12:09

Ieva

Labi bruģi un tai pat laikā pa Plūdoņa ielu lielie Rīgas autobusi brauc, neskatoties uz aizlieguma zīmēm. Jauki.

pirms gada, 2019.07.04 15:24

Vietējās ziņas