Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā lems par novada budžetu 30

Bauskas novada domes sēdē šodien, 31. janvārī, deputātiem jābalso par šī gada budžetu, portālu informēja novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Novada domes 31. janvāra sēdes darba kārtībā iekļauti gandrīz 48 izskatāmie jautājumi. Būtiskākais no tiem ir novada šī gada budžeta apstiprināšana. Tajā plānotie izdevumi ir vairāk kā 16,6 miljoni latu.  Tradicionāli lielākā izdevumu daļa, aptuveni 38 procentu, atvēlēta izglītības nozarei. Kultūras, sporta jomā plānots ieguldīt vairāk kā trīs miljonus latu. Lielāko daļu šīs summas – aptuveni 1,2 miljonus latu – plānots atvēlēt daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra (peldbaseina) būvei Bauskā.  Nepilni divi miljoni iepānoti pašvaldības teritoriju un mājokļu apsaimniekošanai, nedaudz vairāk kā miljonu latu iecerēts izlietot sociālās aizsardzības jomai.

Pievieno komentāru

Komentāri 30

nē baseinam!

Laikam baseina buvē ļoti vēlas iesaistīties, nopelnīt vietējo deputātu partneri- drauģeļi? jāizpalīdz jau ir, tā Latvijā pieņemts...

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 10:56

toPiekrītu iepriekšējam

tu zini, kā dēvē tādus piekritējus, tādus, kam vispār nav sava viedokļa un kur nu vēl argumentu?

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 10:43

to Jau sāk piegriezties

tik tiešām sāk piegriesties, ir redzēti niķīgi,neaudzināti, egoistiski bērni, kuri nokrīt veikala vidū un pilnā rīklē bļauj, līdz dabū kāroto, nelīdz nekādi vecāku argumenti, ka naudas maz un līdz algai tālu, tā jau šie egoisti ir audzināti un ja viņi vēl tiek pie varas...
neiet runa par saprātīga lieluma baseinu, kuru ar ES līdzekļu atbalstu varētu uzcelt pie kādas skolas, bet šeit iet runa par atpūtas kompleksu tiem, kuri ir spējīgi maksāt, un vēl derētu padomāt, kas notiek ar pašvaldības pasūtījumiem privātajām firmām, diemžēl KNAB visam līdzi izsekot nespēj, ir seviški tajās pasvaldības, kurās deputāti ir kā vienota banda.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 10:35

Vairākās Latvijas pilsētās ledus hallēs tiek tirgotas humpalas. To pašu likteni sagaida arī Bauskas vannas bedri. Varēs apvienoties visas Bauskas humpalu vecenes,vienā vietā,lai nav jāložņā pa kaktiem,un tad viņas varēs arī to uzturēt.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 00:09

...

Jūs, gudrie-viedie, baseina aptaurētie! Kādas Bauskā ir ielas? Tām naudas nav gadu no gada, bet baseins jābūvē! Kādas vēlēšanas? Ko murgo? Man piegriezies katru dienu gadu no gada mašīnu lauzt un vēl te kāds gvelž! Vai pašvaldībai nav jārūpējas, lai beidzot pilsētā ielas būtu ar normālu segumu, jūs, gudrie-viedie, kas, izskatās, no pašvaldības ierēdņu siltajiem kabinetiem darba laikā raksta šeit savu komentārus!

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 17:58

Piekrītu iepriekšējam

pie kam šis rakstītājs neko daudz no pašvaldību darba nejēdz un negrib jēgt... No skaļo, tukšo vārdu šlakas, bruģē ceļu vēlēšanām.

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 15:41

Jau sāk piegriezties

Cik var malt vienu un to pašu. Viens rakstītājs zem vairākiem nikiem komunicē pats ar sevi.

Protams Bauskai ir vajadzīgs baseins!!! Un nebūtu slikti ja vēl būtu citas publiskas vietas kur varētu dažada vecuma cilvēki aiziet.

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 12:46

ella

Padomājiet arī par brīvā laika pavadīšanas iespējām Bauskā. Daudz jau to iespēju nav, bet baseins vismaz šīs iespējas dažādotu. Piekrītu, ka tas ir tikai vienai sabiedrības daļai. Nu tad nosauciet tādu izklaides veidu, kuru izmanto visi? Iepirkšanos gan nevajadzētu piesaukt. :))

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 12:25

tam, kas PAR

Nu gan: salīdzināji skolas, bērnudārzus, kultūras namus u.tt. ar baseinu, kas - vēlreiz uzsveru - ir tikai nelielas sabiedrības daļas izklaides, kamēr naudu vajag daudz svarīgākām lietām. Tai pašai bibliotēkai - Vai Bauskā ir moderna bibliotēka? Arī Tevis minētās kultūras iestādes dzīvo taupības režīmā un lielā mērā pastāv tikai darbinieku (kas saņem uz pusi, ja ne vēl vairāk, mazākas algas nekā Domes ierēdņi, ar kuriem piebāzti visi kabineti) entuziasma dēļ. Bet mums vajag baseinu, jo gribam! Dažās pašvaldībās "urrā laikos" uzbūvēja Ledus halles, tagad ir nelaimīgi, jo nezina, ko ar tām darīt, kā uzturēt! Ar to baseinu 100% būs tāpat, tikai atbildīgo nebūs un atkal uz nodokļu maksātāju pleciem tas viss tiks uzlikts.

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 11:44

PAR

Vai tad visam pašvaldībā jāstrādā ar peļņu? Ja atbilde ir jā, tad vajadzētu nolikvidēt visas skolas, bērnudārzus, kultūras namus, bibliotēkas, muzejus un sporta būves, jo tās taču visu laiku tiek dotētas!

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 10:56

tam, kas PAR

Šeit nav runa par mūžīgo neapmierinātību! Te tomēr ir milzu naudas vērts projekts priekš nelielas sabiedrības daļas izklaidēm, kamēr daudzām daudz svarīgākām lietām finanšu pietrūkst! Tikai vēl vienu: padomā, ja esi spējīgs(-a) domāt, nevis tikai uz emocijām, kāpēc jau divi uzņēmēji atteicās no ieceres būvēt baseinu? Ja nevari izdomāt, tad varu pačukstēt priekšā - tāpēc, ka uzņēmēji, atšķirībā no deputātiem, domā un riskē ar savu naudu un ir sapratuši, ka baseina būvēšanas izmaksas un pēc tam uzturēšanas izmaksas būs tādas, ka tas neatmaksāsies un kur vēl peļņu dos. Bet pašvaldībā tas nav aktuāli, jo nav tak sava nauda jāiegulda un turklāt vēl vēlēšanas klāt, jo, redz, kāds jau te komentāros izteicās, ka balsos par šamējiem - naudas izšķērdētājiem, jo būšot viņam baseins, kur paplunčāties.

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 10:18

PAR

Varbūt izbeidzam cīnīties PRET kaut ko, un tā vietā sākam darboties PAR kaut kādām labām iecerēm.
Apnikuši tie mūžam neapmierinātie, kas ir pret visām iespējamām iecerēm un tīksminās, ja kādam kaut kas neizdodas!

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 10:05

to16:52:12

par taviem godīgi maksātajiem nodokļiem to baseinu varētu uzcelt pēc kādiem tūkstoš gadiem, dzērajs prasa dotēto alkoholu, tu- dotēto baseinu, abas prasības nav pirmās nepieciešamības. Tikai to mazturīgo pabalstiem, kuri ne tuvu visi nav dzērāji pašvaldība iztērē mazāk kā tavu un tev līdzīgo maksātspējīgo iegribu izdabāšanai.

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 10:03

Lūdzu

Cilvēki mīļie, aktīvāk iesaistieties PRET baseina būvniecību!

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 08:15

nona

Baseins Bauskā nu nav nepieciešams, taču publiskā pirts gan. Jā, daži desmiti var arī aizbraukt uz P asvali vai Jelgavu papeldēties .

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 08:02

atis

ja lemuma pienemeji nestu materialo atbildibu par pienemtajiem lemumiem,tad butu cita lieta un cits skatijums uz baseina buvniecibu,bet ta ka viniem ir tikai politiska atbildiba,kura ir pie pakalas,tad rezultats ir tads ka ir!

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 17:15

vēlētājs

It kā es un vēl viena liela daļa, kuriem šis baseins nav vajadzīgs, nemaksātu nodokļus! Kādas ir mūsu citas sporta bāzes? Kādas Bauskā ir ielas u.tt. utjpr. Arī normālas un mūsdienīgas bibliotēkas, kas būtu katram pieejama, nav. Vai tas kādu uztrauc? Tur būtu vajadzīga nauda un ieguldījumi, bet ...

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 17:13

to14:51:21 31.01.2013. 16:31:11

Varbūt ar to, ka strādāju un godīgi maksāju nodokļus.

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 16:52

Vietējās ziņas