Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā Lielās talkas laikā savāks lielgabarīta atkritumus

Lielās talkas dienā, 26. aprīlī, Bauskas novada iedzīvotājiem būs iespēja atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem. Iedzīvotāji pilsētā tos varēs novietot 20 vietās, bet  pagastos par savākšanas datumu un vietu iedzīvotājus informēs vietējās pārvaldes, informēja SIA «Vides serviss» sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota-Zalstere.

Uzņēmums ar pašvaldības atbalstu ir nodrošinājis iespēju bez maksas nodot dažāda veida lielgabarīta atkritumus – vecas mēbeles, matračus, paklājus un citus liela izmēra sadzīves priekšmetus, kā arī nolietotu sadzīves tehniku. Varēs atbrīvoties arī no otrreizēji izmantojamiem materiāliem – stikla taras, PET pudelēm, makulatūras un videi kaitīgajiem atkritumiem – akumulatoriem, baterijām, dienas gaismas lampām un vieglo automašīnu riepām. A. Avota-Zalstere aicina, ja iespējams, nododamos atkritumus ievietot maisos, sašķirojot pēc to veida.

Uzņēmumā skaidro, ka netiks aizvesti sadzīves atkritumi un būvgruži. To savākšanai iedzīvotāji aicināti izmantot «Vides servisa» piedāvātos maksas pakalpojumus.

Lielās talkas dienā līdz plkst. 10 nevajadzīgās lietas jānovieto uz ietves vai ielas malā savākšanas vietā.  Savākšanas vietu adreses pieejamas mājaslapā www.videsserviss.lv. (Savākšanas punkti kartē: Savākšanas punkti Bauskā).

 I. Avota-Zalstere atklāja, ka uzņēmums lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju rīko jau vienpadsmito gadu pēc kārtas. Pērn tika savākti gandrīz 100 m3 (16 tonnas) lielgabarīta atkritumu, ap 200 automašīnu riepu un gandrīz 100 vienību nolietotas sadzīves tehnikas un citu bīstamo atkritumu.

Uzziņai:
Savākšanas vietas: Dārza iela 12, 18 un 19, Pārupes iela 7 (DzKS «Aizupe A»), Kareivju iela 3, Mēmeles iela 2 un 10, Pilskalna iela 51, Pionieru iela 1, Plūdoņa iela 22 (Baznīcas ielas stāvlaukums), Pļavu iela 4, Pasta iela 7 (Rātslaukums), Rīgas iela 44 (pie veikala «Saulīte»), Salātu iela 8 un 18, Skolas iela 15, Stacijas iela 5, Vītolu iela 2, 6 un 10. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas