Bauskā nesokas ar slidotavas ierīkošanu 8

Pašvaldības uzņēmuma SIA «Vides serviss» strādnieki pagājušajā nedēļa sāka liet ledus Vītolu ielas namu kvartālā izveidotajā atklātajā slidotavā. Darbi ritēja vairākas dienas, tomēr nav izdevies izveidot kvalitatīvu ledus laukumu.

SIA «Vides serviss» tehniskais direktors Raimonds Bitins stāsta, ka galvenie klupšanas akmeņi ir nokrišņi sniega veidā un siltums, kas izdalās no zemes. «Bez nojumes nekas prātīgs nesanāk. Bija «uzaudzēta» piecus centimetrus bieza kārta, ar kuru slidošanai pietiktu, taču kvalitāte bēdīga. Visa ledus virsma ir vienos kukuržņos un grubuļos, kāda tur slidošana?! Ideāli būtu saldēt no apakšas, tad virskārtu varētu vienkārši «izgludināt», lejot siltu ūdeni. Taču rezultāts ir tāds, kāds tas ir. Viss ieguldītais darbs vējā,» vērtē R. Bitins. Viņš nav optimisma pilns arī par turpmāko. Šīs nedēļas atkusnis neļaus atsākt ledus liešanu, arī nojumi, saldējamās iekārtas vismaz tuvākajā nākotnē pilsētā nesagaidīt.

Slidotgribētājus R. Bitins aicina izmantot jauno dīķi atpūtas vietā Ziedoņu ielā. Pagājušajā piektdienā tur uzstādītas koka kāpnes, lai ērti varētu nokļūt uz ledus. Sniegu tīrīt apņēmušies apkārtējo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji.

Sestdien, 12. janvārī, Ziedoņu ielas ūdenskrātuvē dienas vidū nebija sastopams neviens ziemas prieku baudītājs, ledu klāja pamatīga sniega kārta. Vēlāk uz tā rosījās trīs mazie baušķenieki, kuri, kamēr vecāki ar līdzpaņemtajām lāpstām sagatavoja slidošanas laukumu, ierīkoja sev sniega pilis ar vairākām ejām un rotaļu izmēra gultasvietām. Slidotkāri deviņgadīgajai Annai un astoņgadīgajam Emīlam izdevās apmierināt, taču īsts baudījums netika gūts, jo arī šeit virsma bija vienos grubuļos un, slidojot pa šādu laukumu, var iedzīvoties savainojumos. Tālab vislielākais prieks bērniem tika gūts no sniega celtņu darināšanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Zzzz

Ja slidotava ir Domes pasūtījums,tad mobilo wc arī varētu izfīrēt. Savādāk māju stūri ir piegānīti...

pirms gada, 2019.01.14 22:44

MG-42

https://www.jurmala.lv/lv/sabiedriba/jaunumi_aktuali/sports/63322-kauguros-top-publiska-slidotava/

pirms gada, 2019.01.15 08:55

varbūt?

Bitina kungs varētu aizbraukt uz Iecavu un palūkoties, varbūt pat padomu paprasīt?

pirms gada, 2019.01.15 10:26

Varbūt

Bitina kungam, par daudziem darbiņiem padomus jabrauc lūkoties

pirms gada, 2019.01.15 11:49

!!!

Parsti brauc uz Gruziju ,vēl var uz Itāliju.....

pirms gada, 2019.01.15 18:11

knašais

Ja nesokas,tad nav tās rosas. Jābeidz kasīties un jāsāk knosīties

pirms gada, 2019.01.15 13:58

Modža

Pirms liet ledu vajag sniegu notīrīt.NO tā tie grubuļi.Ja nejēdzat kā to darīt,paņemiet konsultāciju SIA KVĒLE .Viņiem ir pulkāku gadu pieredze kā to darīt.

pirms gada, 2019.01.20 19:59

Vietējās ziņas