Bauskā no mikroautobusa nozog radioaparātu un ugunsdzēšamo aparātu 1

Laikā no 20. līdz 21. maijam Bauskā tika konstatēts, ka no mikroautobusa «Mercedes-Benz Sprinter-515» nozagts radioaparāts un ugunsdzēšamais aparāts. Lietas pašlaik meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavas novadā, ceļa Baloži–Plakanciems–Iecava 24. km, 21. maijā vīrietis stūrēja automašīnu «VW Transporter», būdams 2,47 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez atbilstīgas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. maijā saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti deviņi administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. maijā saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 87 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 37 par ātruma pārsniegšanu un četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas, reģistrētas arī divas velosipēda zādzības. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas