Bauskā notiks autokluba «Smart Club Riga» salidojums 3

Bauskā sestdien, 6. jūnijā, būs iespēja vienkopus skatīt ap 40 mikroklases automobiļu. Te notiks autokluba «Smart Club Riga» salidojums.

Kluba biedre pasākumu organizatore Dana Atslēga informē, ka 6. jūnijā no lielveikala «A7» Rīgā uz Bausku dosies ap 40 mazo automobiļu. Paredzēts, ka ap pulksten vieniem dienā mašīnas sasniegs galamērķi, un Bauskas Rātslaukumā tās varēs aplūkot ikviens interesents. Varēs aprunāties ar mašīnu īpašniekiem, nofotografēties. Pēc trijiem pēcpusdienā mašīnu kolonna dosies parādes braucienā pa Bausku.

Pēc parādes automobiļi pulcēsies laukumā pie Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāles. Te paredzētas veiklības sacensības, būs dažādas stafetes, labākos apbalvos. «Kluba biedri savā starpā dalīsies ar pozitīvajām emocijām, apspriedīs nākotnes plānus un vienkārši labi «ietusēs»,» tā par pasākumu Bauskā stāsta D. Atslēga.

«Smart» (tulkojumā no angļu valodas – ‘gudrs’) ir koncerna «Swatch» 1980. gados radīta mikroklases automobiļa koncepcija, kuru sākotnēji attīstīja «Volkswagen» koncerns. Auto markas devīze ir «Atver prātu!». Pirmā rūpnīca darbu sākusi Francijā 1997. gadā.
2012. gadā Latvijā astoņi entuziasti nodibināja autoklubu «Smart Club Riga». Pašlaik klubā ir 150 biedru – apzināto «Smart» īpašnieku.

Kluba darbības mērķis plašākā mērogā ir popularizēt «Smart» zīmolu un apvienot «Smart» īpašniekus Latvijā, Baltijas valstīs un citās zemēs. Klubs katru gadu piedalās pasaules salidojumā «Smart Times». Vairāk par kluba aktivitātēm var uzzināt interneta vietnē mysmart.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dana

Lielisks raksts.
Vienīgi varu piebilst, ka šo pasākumu organizē Edgars Bulle. Liels paldies viņam par šo pasākumu un iespēju apskatīt Bausku!
Tiekamies :)

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 11:29

Delphin

1) Smart klubu 2011 gada nodibina DIVI entuziasti Aleks un Liene.
2) Pasaules salidojuma "smart times" piedalas tikai vienu reizi, pagajuša gada (2 mašinas).

pirms 5 gadiem, 2015.06.06 19:56

Baiba

Skatījos maršrutu līdz Portugāles ar Google maps. Izrādījās, ka uz vienu pusi ir 4500km. Es pat nebrauktu ar savu minivenu tik tālu, bet šie cilvēki izdarīja to un parādīja pasaulei ka Latvijā eksistē. Izmaksas droši vien bija arī baigās. Tur ir ļoti daudz maksas ceļi. Delphin, tu te sēdi un raksti kaut kādu negatīvu. Bet pats tu tur biji? Mēs ar ģimeni atbraucām uz Bausku speciāli, lai apskatīt smartus. Mums baigi patika gan mašīnas gan parāde pa visu pilsētu. Agrāk nezinājām par šo klubu, kamēr nebija paziņi ar smartiem. Viņi apgalvo, ka Smart Club viņiem daudz palīdzēja ar mašīnām. Paldies klubam par superīgo sestdienu! Tā turēt!

pirms 5 gadiem, 2015.06.07 19:23

Vietējās ziņas