Bauskā notiks biznesa forums

Bauskas novada svētku laikā, 2. augustā, notiks Bauskas biznesa forums. Tā informē novada pašvaldības attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste Egija Stapkēviča.

Biznesa forums 2. augustā būs viesu namā «Bērzkalni». Tā ir viena no Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas «Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana» aktivitātēm.

Forumu organizē SIA «VL Center» Latvijas filiāle «VC Baltic». Tās izpilddirektors Uldis Maniks «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka forumā piedalīsies uzņēmēji, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji no Bauskas un Rundāles novada, kā arī no Lietuvas – Biržu, Pasvales un Pakrojas rajona. Pašlaik savu dalību jau pieteikuši aptuveni 20 uzņēmēji no dažādām nozarēm, pārsvarā pārtikas rūpniecības, lauksaimniecības, amatniecības un mājražotāju pārstāvji.

Forums iecerēts neformālā un konstruktīvā gaisotnē. Ievadā pašvaldības sniegs savu redzējumu un piedāvājumu uzņēmējiem. Tad būs iespēja darba grupās pārrunāt dažādas ar uzņēmējdarbības uzlabošanu saistītas lietas. Līdztekus norisināsies arī uzņēmēju kontaktbirža, kurā būs iespēja dibināt jaunus darījuma sakarus.

Uzņēmējiem būs iespēja tikties ar pašvaldību, arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Lauku atbalsta dienesta pārstāvjiem. Uzņēmēji forumā varēs izstādīt savu produkciju.

U. Maniks piebilst, ka dalību forumā var vēl pieteikt. Par vēlmi līdzdarboties tajā jāinformē Bauskas novada dome.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas