Bauskā notiks Sarunu skolas «LAMPA» darbnīca «Spēja sadzirdēt – 21.gadsimta cilvēka spožums un posts»

Ikviens Bauskas iedzīvotājs un viesis aicināts uz sertificētas mediatores Ilzes Dzenovskas praktisko darbnīcu «Spēja sadzirdēt – 21.gadsimta cilvēka spožums un posts», kas notiek Sarunu skolas «LAMPA» ietvaros. Baušķenieki uz nodarbību I. Dzenovskas vadībā gaidīti ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 17.30 Bauskas kultūras centra izstāžu zālē, Kalna ielā 18. Dalība – bez maksas, informē Laura Zvejniece, Sarunu festivāla «LAMPA» komunikācijas vadītāja.

«Nereti gadās, ka mums teiktais un mūsu sadzirdētais būtiski atšķiras, kā rezultātā mēs nonākam pārpratumu valstībā, kurā var pazaudēt visu – laiku, nervus, attiecības, godu un cieņu. Klausīties otru, lai sadzirdētu, ir ne tik reti dabiska spēja, cik ilgstoši izkopta prasme kā atbildes reakcija iepriekš zaudētām iespējām saprasties. Šī būs praktiska darbnīca izpratnes un pieredzes vairošanai, kur drošā un atbalstošā vidē gan apzināsim šķēršļus mūsu spējai sadzirdēt, gan attīstīsim aktīvas klausīšanās prasmes jēgpilnām sarunām,» skaidro L. Zvejniece.

Nodarbība ir bez maksas, bet uzrādot biļeti (drukātā veidā vai viedtālrunī), kam var pieteikties šeit: https://ej.uz/Sarunu-skola-Bauska . Ierašanās no plkst. 17.15.

Nodarbību vadīs Ilze Dzenovska – sertificēta mediatore ģimenes un biznesa mediāciju jomā, Sertificētu mediatoru padomes locekle, apzinātās komunikācijas un starptautisku mierizglītības projektu trenere. I. Dzenovska savā darbā palīdz cilvēkiem, organizācijām un kopienām, transformējot konfliktus un vadīt grūtas sarunas, apgūstot efektīvu un cieņpilnu komunikāciju, attīstot emocionālo inteliģenci līderībā un komandas darbā, vadot pārmaiņas un radot ilgtspējīgas partnerības.

Sarunu skola «LAMPA» ir desmit praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls «LAMPA» piedāvā festivāla starplaikā – pavasara un rudens sezonā. Četras nodarbības notiek Rīgā, bet sešas – lielākajās Latvijas pilsētās, tai skaitā Bauskā. To mērķis ir izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Darbnīca tapusi sadarbībā ar «British Council» pārstāvniecību Latvijā, Valsts Kultūrkapitāla fondu, Bauskas kultūras centru.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas