Bauskā notiks skatuves runas un uzvedumu Zemgales reģiona skate

Skatuves runas un mazo formu uzvedumu Zemgales reģiona skates notiks Bauskā trešdien, 15. aprīlī, portālu informē Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) metodiķe Veronika Puķe.

Literāros uzvedumus Bauskā demonstrēs skolēni no Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra teātra studijas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas. Viņu sagatavotos priekšnesumus no plkst. 14 varēs skatīt Bauskas kultūras centrā.

Savukārt jau no plkst. 10 Bauskas BJC dzeltenajā mājā skanēs dzeja. Te uzstāsies vairāk kā 40 skolēnu no Jelgavas pilsētas un Kuldīgas novada, kā arī no Jelgavas, Auces, Dobeles, Tērvetes, Bauskas un Rundāles novadiem. Mūsējos šajā skatē pārstāvēs Ketlīna Juškevica no Bauskas pilsētas pamatskolas, Diāna Sadauska no  Īslīces vidusskolas, Leina Simanoviča no Bauskas sākumskolas, Sems Patriks Paļulis no Bauskas pilsētas pamatskolas, Kristīne Emiljanoviča no Pilsrundāles vidusskolas  struktūrvienības Svitenes skola, Elīna Elizabete Daugule, Samanta Cielava un Elīna Pole no Bauskas pilsētas pamatskolas.

 Tiesības startēt šajā skatē ieguvuši arī Bauskas sākumskolas teātra kopas «Ancīši» audzēkņi. Viņi žūrijai rādīs uzvedumu «Saliec burtus dzejoļos!».

Žūrijā šoreiz strādās Valsts izglītības satura centra vecākā referente Dace Jurka, kā arī aktieri Zigurds Neimanis un Gundars Āboliņš. Pēc šīs skates izraudzīsies skolēnus un kolektīvus, kurus uzaicinās uz noslēguma sarīkojumu Rīgā, kas būs veltīts Aspazijas un Raiņa 150 gadu jubilejas atcerei.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas