Bauskā notver veikala apzadzēju 4

Piektdienas pēcpusdienā piecas minūtes pirms pulksten 17 veikalā ienācis kāds vīrietis. Pārdevēja, kas no juvelierizstrādājumu nodaļas gājusi viņam pretī, ievērojusi, ka vīrietis bija aizdomīgi maskējies. Mugurā liela jaka, kapuce gandrīz pilnībā nosegusi seju. Pārdevēja izsecinājusi, ka šis cilvēks maz ticams varētu būt dārglietu pircējs. Brīdī, kad vīrietis ar āmuru sasitis vitrīnu, kurā atradās zelta un sudraba izstrādājumi, veikala darbinieki jau ziņoja policijai par laupīšanu. Zaglis paspēja paņemt daļu dārglietu no vitrīnas un tikpat ātri izsteigties pa durvīm.

Policijas darbiniekiem operatīvi rīkojoties, vīrietis aizturēts. Bauskas policijā «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka laupītājs ir Lietuvas Republikas pilsonis. Viņu aizturēja pilsētas teritorijā neilgi pēc laupīšanas. Pie vīrieša atradušās arī nozagtās mantas. Kamēr notiek izmeklēšana, policija no izvērstākiem komentāriem atturas.

Veikala pārstāvji «Bauskas Dzīvei» atzina, ka izdevies atgūt, iespējams, visas nozagtās dārglietas. Precīzi tas būs zināms pēc preču uzskaites dokumentu pārbaudes. 

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka pirms nepilniem diviem gadiem, 2013. gada novembrī, veikalā «Eila» arī iebruka laupītājs. Togad ārā jau bija tumšs, vīrietis tirdzniecības zālē iemeta dūmu sveci un pēc laupīšanas izmuka pa citām durvīm.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Skumjaa

Manuprāt, ziņai absolūti aplams virsraksts, jo veikalu nevis apzaga, bet aplaupīja.

pirms 5 gadiem, 2015.08.31 20:08

Kode

Kā tu to pārdzīvosi, ko?

pirms 5 gadiem, 2015.08.31 21:41

qwerks

Spriežot pēc tekstā minētajiem faktiem, virsraksts ir pareizs - izdarītais nodarījums saucas "atklāta zādzība". "Laupīšana" ir svešas kustama mantas nolaupīšana, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu.

pirms 5 gadiem, 2015.09.01 15:12

Vietējās ziņas