Bauskā par narkotiku realizāciju un glabāšanu aiztur rīdzinieku 9

Otrdien, 2. jūnijā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa darbinieki par narkotisko un psihotropo vielu iegādi un glabāšanu realizācijas nolūkā aizturējuši vīrieti, pie kura tika atrasti 30 grami baltas krāsas pulverveida vielas. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu, portālu informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Viņa pastāstīja, ka, veicot operatīvos pasākumus, otrdien policisti aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu iegādi un glabāšanu realizācijas nolūkā aizturējuši 1995. gadā dzimušu rīdzinieku, kurš ieradās Bauskā no Rīgas un tika aizturēts pēc izkāpšanas no autobusa.

Pie jaunā vīrieša atrasti 30 grami baltas krāsas pulverveida vielas, kas iepakota polietilēna maisiņos. Visas narkotiskās un psihotropās vielas tika atsavinātas un nosūtītas uz ekspertīzi.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta pirmās daļas par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.Tuvākajā laikā tiks lemts par drošības līdzekļa un procesuālā statusa piemērošanu aizturētajai personai.

Policija turpina aktīvi strādāt narkotisko un psihotropo vielu nelegālās aprites apkarošanas jomā. Šogad pirmajos piecos mēnešos Bauskas iecirkņa apkalpojamā teritorijā par narkotisko un psihotropo vielu nelegālu apriti tika uzsākti 8 kriminālprocesi, savukārt, pērn attiecīgā laika posmā – 12.

Šī gada pirmajos piecos mēnešos Bauskas iecirkņa policisti ir sastādījuši 46 administratīvā pārkāpuma protokolus par nelikumīgām darbībām ar narkotiskām, psihotropām, jaunām psihoaktīvām vielām un prekursoriem (Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 46. pants).

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Bernats

Hektor skaļus vārdus raksti, bet slēpies zem segvārda.Krasavčiks

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.07 17:26

Bauska

Visa Bauska jau runā kad dainis un Bernats sadarbojas ar policistu kungiem.

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.14 16:41

Bernats

Bauskā ko slēpies zem segvārda ka tik skaļi isakies tad uzraksti kas esi. Tad arī no tevis uzprasišu pa tavu bazaru. Bernats

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.16 00:34

Bonaparts

Par putnu ir skaidrs, bet kas tas par bernatu?

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.20 00:40

Korzina

Pilna Bauska zāles pīpētāju. Reti kjrš vairs nepīpē. Truls miests. Nav jau ko citu darīt

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.20 23:58

Vietējās ziņas