Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā pārvieto avīžu kiosku 9

Laukumā pretim poliklīnikas ēkai Bauskā vairs nav tik ierastā avīžu kioska. Tas pārvietots Dārza ielā pāris simtu metrus tālāk.Preses izdevumus, dažādus niekus, arī našķus turpmāk varēs iegādāties kioskā, kurš novietots netālu no Dārza un Slimnīcas ielas krustojuma, laukumiņā starp ziedu veikalu un 2. vidusskolu. SIA «Narvessen Baltija» pārstāve Mairita Cepliša «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka kiosks 17. novembrī pārvietots uz citu vietu un turpmāk tas tur atradīsies pastāvīgi. Uzņēmuma pārstāve skaidroja, ka veikts pētījums, kas balstīts uz ekonomiskajiem aprēķiniem. Kiosku jaunajā vietā apmeklēs vairāk pircēju nekā līdz šim.Bauskas slimnīcas vadītājs Uģis Zeltiņš 17. novembra pēcpusdienā pat nebija pamanījis, ka pretim viņa vadītajai poliklīnikas ēkai neatrodas tik ierastais preses kiosks: «Es saprotu, ka privātais uzņēmējs var savu kiosku uzstādīt, kur viņš vēlas. Tomēr šaubos, vai jaunā vieta izvēlēta pareizi. Te bija divas lielas gājēju plūsmas. Vieni nāca pa Dārza ielu uz «Rimi» pusi, citi no autoostas devās uz poliklīniku, lejā pa Saules kāpnēm uz vecpilsētu. Te ērti nopirkt avīzes bija slimnīcā esošajiem, arī poliklīnikas apmeklētājiem.» «Bauskas Dzīves» uzrunātie pilsētnieki par kioska pārvietošanu nebija īpaši priecīgi. Marijas kundze atzina, ka, parasti nākot uz poliklīniku, šajā kioskā nopirkusi ko lasāmu, kamēr jāgaida rindā. Kāds vīrietis, kurš nevēlējās publiski paust savu vārdu, izteica prognozi, ka šāda pārvietošana ir solis kioska likvidēšanas virzienā. Bauskā ik pa laikam tiek slēgta kāda avīžu tirdzniecības vieta.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

!!!

Vieta ir laba,brīvi var piebraukt,esu apmierināts par vietas izvēli kioskam!!! Lai veicas!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.20 21:55

??????????

Vēl 100 metru tālāk būtu vilkuši,un raksts būtu divreiz garāks,ups honorārs gribēju teikt!

pirms 8 gadiem, 2011.11.19 17:53

:))

interesanti gan, kā Jūs iedomājaties kiosku slimnīcas teritorijā, ja slimnīca skaitās slēgta?:)
vieta ir labāka kā bija, pieejama gan braucējiem, gan gājājiem, lai veicās pārdevējām!

pirms 8 gadiem, 2011.11.19 13:20

ordnung

vai tad tā brīvi var kioskus pa Bauskas pilsētas teritoriju "peldināt"- kā ienāk prātā??!!!
Tās taču ir publiskas teritorijas??!! Vai Bauskas novada pašvaldības atļauja šiem brīvmāksliniekiem ir?? Nav dzirdēts, ka pašvaldībā šāds jautājums būtu skatīts!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.18 23:25

zhanna

Mani gan apmierina jaunā vieta kioskam. To, vai tas būs atmaksājies, izvērtēs kioska īpašnieki.

pirms 8 gadiem, 2011.11.18 18:28

Cigaretes skolniekiem vajag vairāk kā avīzes pacientiem:)

pirms 8 gadiem, 2011.11.18 16:11

Shit

NU kur vēl stulbāk? Slimnīcas pacientiem jāiziet ārpus slimnīcas teritorijas, jāšķērso iela, lai nopirktu avīzi vai zobu pastu.
Turklāt puse pilsētas tieši gar kiosku dreifē augu dienu turp un šurp.

pirms 8 gadiem, 2011.11.18 13:27

xxx

Lai veicas kioska īpašniecei,domāju,ka viņa būt tikai un vienīgi ieguvēja pārvietojot kiosku uz jauno vietu!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.18 11:56

Vietējās ziņas