Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā Pasaules pasta dienu nesvin

Pasaules pasta dienā 9. oktobrī dažādas aktivitātes tiek plānotas galvaspilsētā. Tā informē valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» (LP) sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Ārpus Rīgas nekādas aktivitātes nav paredzētas, atklāja A. Tērauda. Arī pasta centrā «Bauska» paskaidroja, ka profesijas svētkos apmeklētājiem nekas īpašs nav plānots.

Rīgā, kafejnīcā «Cafe Boulangerie Bonjour», 9. oktobrī plkst. 17 LP organizē septīto Latvijas postkroseru tikšanos. LP sanākušajiem postkroseriem nodrošinās pastkartes, dodot iespēju bez maksas nosūtīt savu vēstījumu nezināmajiem vēstuļu draugiem. Tiem, kuri vēlēsies iesaistīties starptautiskajā postkroseru kustībā, būs iespēja reģistrēties projektā un nosūtīt savu pirmo pastkarti. LP projektā «Postcrossing» piedalās kopš 2010. gada. Pašlaik mūsu valstī ir gandrīz 2500 «Postcrossing» projekta dalībnieku, kuri kopumā nosūtījuši 105 300 pastkaršu. Starptautiskajā projektā iesaistījušies 441 000 cilvēku no 218 pasaules valstīm.

LP izveidojis īpašu tīmekļa vietni eiropasts.lv. Tajā atrodamas atbildes uz visiem svarīgākajiem jautājumiem, kas skar eiro ieviešanas procesu uzņēmumā un ietekmēs tā sniegto pasta pakalpojumu organizāciju. Te atrodama arī interaktīva karte ar to 302 reģionālo pasta nodaļu ģeogrāfisko izvietojumu, kurās nākamgad no janvāra līdz martam varēs mainīt latus pret eiro.

LP precizē, ka naudas maiņa notiks tikai 302 pasta nodaļās – vietās, kur nav pieejama bankas filiāle vai bankomāts. Rundāles novadā tas būs Pilsrundāles un Lielsvitenes pasta nodaļās, Bauskas novadā – Brunavas, Codes, Īslīces, Dāviņu un Gailīšu pagasta pasta nodaļā. Vecumnieku novadā Kurmenes, Valles, Bārbeles, Skaistkalnes, Stelpes pagasta un Vecumnieku pasta nodaļā.

Portālā eiropasts.lv izvietota arī cita noderīga informācija.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas