Bauskā piepildītas 108 pārtikas pakas 3

Labdarības akcijā «Paēdušai Latvijai», palīdzot trūkumā nonākušām ģimenēm, 42 «Rimi» veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās piepildīts rekordliels pārtikas paku skaits – 8319 pārtikas pakas. 752 no tām sagādātas Zemgalē, Bauskā piepildītas 108 pārtikas pakas, portālu informēja SIA «Rimi Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Viņa atklāja, ka Zemgalē visvairāk ziedojuši Jelgavas iedzīvotāji, kopā piepildot 200 paciņas, kam seko dobelnieki ar 162 pārtikas pakām. Liela aktivitāte bijusi vērojama arī Olainē, kur piepildītas 147 pārtikas pakas, Jēkabpilī 135, bet Bauskā – 108. Savukārt Latvijā visaktīvākie akcijas dalībnieki bijuši Rīgā, bet ārpus Rīgas jau ierasti visatsaucīgākie izrādījušies rēzeknieši, piepildot 716 pārtikas pakas.

«Šī akcija parasti gūst atsaucību, bet šoreiz esam patīkami pārsteigti par iedzīvotāju rekordlielo iesaistīšanos, turklāt sarunās ar pircējiem jutām patiesu ieinteresētību un vēlmi palīdzēt. Visaktīvāk piedalījās vecāki ar bērniem, un daudzviet lielākā atsaucība bija jūtama tieši no skolas vecuma bērniem. Patīkami, ka iesaistījās arī ne viens vien tūrists. Daži veikala apmeklētāji interesējās, vai šīs labdarības akcijas ietvaros pārtikas paku ir iespējams ziedot arī kādai konkrētai personai,» teic R. Ikala.

Pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» darbojas jau desmit gadus. Palīdzība galvenokārt domāta ģimenēm ar bērniem, kurām ir zemi ienākumi, bet nav piešķirts trūcīgo vai maznodrošināto statuss. Iespēju robežās atbalsts tiek sniegts arī pensionāriem, invalīdiem ar zemiem ienākumiem un pēkšņā nelaimē nonākušajiem, kuriem nav piešķirts kāds no statusiem.

«Jau iepriekš esam uzsvēruši, ka šīs pārtikas pakas cilvēkiem ar zemiem ienākumiem var izrādīties milzīgs atspaids, un var palīdzēt pārciest grūtus laikus. Vēlamies no sirds pateikties ikvienam, kurš iesaistījās akcijā un paveica labu darbu. Tas, kas ir nieks vienam, var būt vesela bagātība otram, turklāt nereti tikpat svarīgs kā pakas saturs ir arī apziņa, ka neesi vienaldzīgs līdzcilvēkiem,» uzsver Agita Kraukle, pārtikas bankas «Paēdušai Latvijai» vadītāja.

Akciju organizēja pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» un veikalu tīkls «Rimi Latvia».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Eco laucinieks

Es gribu ekoloģiski tīras pārtikas paciņu.

pirms gada, 2019.11.16 10:41

Hmm

Ka sho zinu vertet ? Ka pozitivu sasniegumu 30 gados?Vai kaa bedigu katastrofu ?

pirms gada, 2019.11.16 16:25

Vietējās ziņas