Bauskā piepildītas 60 pārtikas pakas 2

Labdarības akcijā «Paēdušai Latvijai», palīdzot trūkumā nonākušām ģimenēm, «Rimi» veikalos visā Latvijā piepildītas 5177 pakas, 359 no tām sagādātas Zemgalē. Mūsu pilsētā piepildītas 60 pārtikas pakas, portālu informēja Latvijas Samariešu apvienības pārstāve Baiba Pare.

«Paldies ikvienam, kurš ziedoja pārtikas pakas, sevišķi tām pilsētām, kas jau vairākās akcijās pēc kārtas izrāda īpaši lielu atsaucību un ar savu piemēru iedvesmo arī citus. Ārkārtas stāvokļa laikā pārtikas bankā “Paēdušai Latvijai” saņemto pieteikumu skaits pieauga par 20%. Turklāt Covid-19 ietekmē strauji mainījies palīdzības saņēmēju īpatsvars –palīdzība daudz vairāk nepieciešama ģimenēm ar bērniem, jo pandēmijas laikā viens no apgādniekiem vai pat vienīgais apgādnieks palicis bez darba un samazinājušies ģimeņu ieņēmumi. Latvijas iedzīvotāju saziedotās pakas būs liels atspaids šīm ģimenēm grūtībās,» saka Agita Kraukle, pārtikas bankas «Paēdušai Latvijai» vadītāja.

Kopš 2016. gada par pārtikas bankas «Paēdušai Latvijai» partneri kļuvis lielveikalu tīkls «Rimi», divreiz gadā aicinot piepildīt pārtikas pakas trūkumā nonākušajiem ģimenēm. Kopš pirmās akcijas šādi izdevies palīdzēt vairāk nekā15 000ģimenēm visā Latvijā.

«Šis gads mums visiem ir bijis izaicinājumu pilns, un daudzām Latvijas ģimenēm Covid-19 realitāte ir bijusi ļoti skaudra, tāpēc sabiedrības atbalstam šoreiz ir īpaša nozīme. «Rimi╗ katru mēnesi veic arī savus pārtikas ziedojumus Latvijas Samariešu apvienības «Pārtikas bankai» ar atbilstošiem un ilgiem derīguma termiņiem, nodrošinot palīdzību ģimenēm visā Latvijā.Esam gandarīti, ka arī mūsu klienti ar lielu atsaucību uztver aicinājumu piedalīties kampaņā «Paēdušai Latvijai» un  palīdzēt tiem, kuriem klājas grūtāk. Patiesi ceram, ka visiem kopā mums izdosies pārvarēt šo grūto laiku,» teic «Rimi Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» organizē dažāda veida palīdzību ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā – gan komplektējot pārtikas pakas, gan organizējot izklaidējošus un izglītojošus pasākumus. Lielveikalu tīkls Rimi ir pastāvīgs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Nezinītis

Nesaprotu valsts kāpēc nepalīdz??? Cilvēkam kas strādā, maksā nodokļus jāpērk par savu naudu (pēc nodokļu nomaksas), jāpalīdz tiem kas dzīvo uz pabalstiem.... Kāpēc piemēram RIMI pats vienkārši neziedoja?

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.22 12:45

Pankūciņš

Ta ziedojot jau,lasi tekstu.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.22 18:32

Vietējās ziņas