Bauska pieteikusies skatē 11

Ikgadējā konkursā par sakārtotāko Latvijas pilsētu šogad piedalīsies arī Bauska. Tā informē Bauskas Domes attīstības un plānošanas nodaļas galvenā speciāliste Zane Zakarīte.Skati «Sakārtotākā Latvijas pilsēta 2008» rīko Latvijas Pilsētu savienība. Konkursā vērtē infrastruktūras attīstību un tendences nākotnē, iedzīvotāju aktivitātes. Komisija apskata pilsētu arī vizuāli. Pieteikumā, kurš jāiesniedz līdz 31. augustam, apkopota informācija par Bauskas infrastruktūras attīstību, izglītību, veselības aprūpi, sociālajiem pakalpojumiem, satiksmes drošību, kultūras un sporta aktivitātēm, biznesa attīstības iespējām. Pievienots vizuāli informatīvs materiāls par norisēm Bauskā šogad un pagājušajā gadā.Pērn Bauska Latvijas pilsētu skatē nepiedalījās.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

baušķeniece2

vai laukums pie RIMI arī piedalās?

pirms 12 gadiem, 2008.08.25 14:43

estēte

Gandrīz katru darbdienas vakaru braucot mājās no Rīgas mūs laipni sagaida Bauskas zīme (kura starp citu ir ļoti patīkama), bet vienu vakaru nepieciešamība spieda iebraukt Bauskā no Grenctāles puses un ieraudzīju, ka uz šī Bauskas plakāta ar zilas krāsas lampiņām deg upju fons. Tāpēc gribētos (bet tikai gribētos) lūgt, vai nevar panākt, lai šīs lampiņas degtu arī iebraucot no Rīgas puses, ja jau tāpat visu kops, tīrīs un spodrinās.

pirms 12 gadiem, 2008.08.23 16:46

Nikija

Nu tad rādīsim ar!Satiksmes drošībā pārspļausim visus-mums pat mazi bērni un veci ļauži iemanījušies profesionāli tikt pāri ielām un palikt pie veselības;īso pārskrējienu distancēs baušķenieki būtu čempiņi.Tātad šo varētu vēl sasaistīt ar sportisko garu pilsētā.Arī ar kultūru viss kārtībā-ar diviem pasākumiem gadā pilnīgi pietiek;pārējā laikā plašas iespējas to baudīt ir pie centrālās pasākumu vietas-Rimčika.Te tiek piedāvāts arī atbilstošs dizainiskais noformējums.Sportu pieminējām,vēl var atzīmēt izcilas kvalitātes dažu meistaru riepu kaucināšanu un gonkošanu pa pilsētu plus precizitātes metienus pa mērķiem(laternām u.tml.).Biznesa iespējas-ir kur izvērsties.Piemēram,gāzmasku un ausu aizbāžņu tirdzniecība;atkritumu urnu piedāvāšana par maksu,drīz varētu kļūt aktuāli pārvadājumi ar zirgu pajūgiem u.t.t.Tā ka Bauskai ir visas iespējas uzvarēt!

pirms 12 gadiem, 2008.08.23 10:39

23526

1. vieta garantēta :D , tikai no otra gala :(

pirms 12 gadiem, 2008.08.22 22:45

rrr

Lai obligati parada Salatu ieu 16/1 un 16/2, varam palidzet, kur sutit foto?

pirms 12 gadiem, 2008.08.22 13:01

bauskeniece

peedeejaa laikaa par Bauskas izskatu var teikt tikai un vieniigi labu, Dome censhas un cilveeki pashi arii, prieks iebraukt pilseetaa. Nu, protams uzrodaas tipinji, kas grib to visu sagandeet, bet... katram maakoniitim jaasaredz arii gaishaa malinja..... Taa tureet!

pirms 12 gadiem, 2008.08.22 12:11

bauskeniece

peedeejaa laikaa par Bauskas izskatu var teikt tikai un vieniigi labu, Dome censhas un cilveeki pashi arii, prieks iebraukt pilseetaa. Nu, protams uzrodaas tipinji, kas grib to visu sagandeet, bet... katram maakoniitim jaasaredz arii gaishaa malinja..... Taa tureet!

pirms 12 gadiem, 2008.08.22 12:10

bauskeniece

peedeejaa laikaa par Bauskas izskatu var teikt tikai un vieniigi labu, Dome censhas un cilveeki pashi arii, prieks iebraukt pilseetaa. Nu, protams uzrodaas tipinji, kas grib to visu sagandeet, bet... katram maakoniitim jaasaredz arii gaishaa malinja..... Taa turee!

pirms 12 gadiem, 2008.08.22 12:10

Latvijā un pasaulē